H&M

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4,8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: thepinkdoor, Módosítva: 2016. február 5.

Kiszerelés:   4,8 ml
Lelőhely:   H&M

Paletta négy különböző árnyalatú, selymes alapozóval sötét bőrre, amivel egyszerűen kikeverheted a számodra megfelelő színt. A fedése közepestől erősig építhető, meleg bőrtónust biztosít.

Használata: önmagában, sminkalap felé vagy kontúrozhatsz is vele.

Sofisofija

2018. február 26.

Mikor bejött a Kardashian kontúr smink a divatba akkor vettem meg, nekem nagyon bejött , tényleg rettentően jó kontúrokat lehet vele festeni az arcra , tartós is .
A mennyiséggel is elégedett vagyok , mert még mindig van benne , a színek is tökéletesek, több színben is kapható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 26.

raczjulia

2016. december 16.

Én kontúrozásra használom, nekem nagyon bevált, szép az összes színe és nagyon tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 16.