H&M

Ár:   990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   6,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fairynorah, Módosítva: 2015. augusztus 22.

Kiszerelés:   6,5 g
Lelőhely:   H&M

Finoman csillogó pirosító púder széles ecettel.

Cherryeszti

2015. április 3.

Most valószínűleg szentségtörést fogok elkövetni, de egy héttel később, hogy megjött a Sleek Rose Gold pirosítóm megvettem ezt is és ez mérföldekkel jobban bejött nekem. A sleek csak csillog, színt nem ad a bőrömnek, ettől viszont visszafogottan csillogó és gyönyörű színű lesz az arcom. Óvatosan kell vele bánni, mert nagyon pigmentált, de tartós, nap végére sem kopik le. Nagyon nagy a doboza, nem túl praktikus és a hozzá adott ecset sztem használhatatlan, de ezek a dolgok elenyésző problémák, hiszen csodás a termék és csodás az ára! Arról nem is beszélve, hogy akkora, hogy sosem fogom elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 3.