H&M

Ár:   1495 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: viewxy, Módosítva: 2019. november 28.

Lelőhely:   H&M

"Krémes és kényelmes, gyengéd és púderes: hétköznapi kényeztetés."

viewxy

2020. március 5.

Szerintem olyan igazi fehér kötött pulcsi illat :) az elején picit citromos süti, talán. Nem tudom megmondani mire emlékeztet az eleje. Viszonylag tartós, bőrhöz közel lehet érezni sokáig. Inkább téli illat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 5.

sammy

2019. december 29.

Pont olyan egyszerű, mint a leírása és hozza is. Kifújáskor van benne valami meghatározhatatlan furcsaság, de jó kis illat lesz belőle + nagyon tartós! Szerintem hűvös időre való, tonkát és talán tejet érzek benne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 29.