H&M

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: macooka, Módosítva: 2020. augusztus 13.

Lelőhely:   H&M

A frissen szedett roppanós cseresznye finom, édes illata.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

macooka

2020. augusztus 18.

Ha tudtam volna, hogy ilyen szuper ez az illat, biztosan veszek még vagy 5-6 db-ot belőle. Ez a parfüm épphogy csak megérkezett kis hazánkba már el is illant a polcokról. Volt, nincs, még a fragrantica sem tud róla. Mindenesetre engem megnyert magának, a leírás pedig nagyon pontos, kellemes, cseresznye illata van, ami EDT ellenére hihetetlenül tartós rajtam. Most őrzöm minden cseppjét és jól meggondolom mikor fújom el, mert félek elfogy. Számomra ez az illat jelenti az igazi nyarat, teljesen szerelembe estem vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 18.