H&M

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: punkyorange, Módosítva: 2014. január 16.

Lelőhely:   H&M
Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

fairynorah

2014. szeptember 22.

Nekem málnás van (mint ami a képen is látható), és nem vitás, a csomagolás miatt kellett megvennem anno :D szép, áttetsző színe van, ápol is (az INCI elején megtalálható a méhviasz). Én az ujjamról a felesleget az arccsontomra kenem,mintha krémpirosító lenne....lehet,hogy nem a legprofesszionálisabb, de kellemest a hasznossal ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 22.

punkyorange

2014. január 6.

Nagyon aranyos ajakápoló, nekem epres "ízben" van meg, de kapható volt elvileg málnásban, vaníliásban stb. Nagyon pici csillámokat tartalmaz és enyhén rózsaszínes árnyalatú. Az illata mennyei. Nem szárít annyira, hogy kellemetlen legyen huzamosabb ideig használni. Idáig ez volt a kedvenc H&M-es ajakápolóm mind a hidratálást, mind a designt tekintve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 6.