H&M

Ár:   8990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   12 x 0,99 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: patvik, Módosítva: 2020. március 24.

Kiszerelés:   12 x 0,99 g
Lelőhely:   H&M

Modern technológiával készülő, tizenkét fantasztikus színből álló szemfesték-paletták. Az árnyalatokat úgy válogattuk össze, hogy kiegészítsék és kiemeljék egymást, így rengetegféle hatást érhetsz el velük.

2 színben kapható: "Starstruck" - mennyei csillogással, éjszakai színekben, és "Into The Sunset" - tüzes árnyalatokban, felemelő ragyogással.

patvik

2020. április 1.

A Starstruck nevű paletta van meg, gyönyörű színei vannak, pigmentáltak, krémesek és hihetetlen hogy a matt árnyalatoktól elkezdve az irizáló színekig minden van benne, pedig "csak" egy H&M-es paletta. A tartósságát egyelőre nem tudom tesztelni sajnos, majd update jön róla. Az eredeti ára pedig egyértelműen nevetséges, az életben nem adnék ki érte ennyi pénzt, azért mégsem egy nevesebb simnkmárka.. 4040 Ft-ért sikerült lecsapnom rá, ezt teljesen korrektnek tartom érte, mindenképpen az új kedvenc palettám. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 1.