H&M

Ár:   1290 Ft és 3990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: javi, Módosítva: 2018. október 16.

Ár:   1290 Ft és 3990 Ft
Kiszerelés:   10 ml és 75 ml
Lelőhely:   H&M

A 2018-as Reveries kollekció tagja.

Parfümőr: Nisrine Grillié

Illatjegyek: cukormázas alma, körte, piros bogyósgyümölcsök, jázmin, tonkabab

Babsszi

2019. január 31.

Nagyon szeretem az édes parfümöket, nos ez az. Viszont az előző kommentelővel ellentétben számomra egyáltalán nem vattacukor illatú. (Gondolom mindenki ismeri a vattacukor illatú parfümöt, attól a hányinger elkapott mindig, ennek sokkal természetesebb az illata). Kapható 10ml-es változatban, nagyon szeretem, táskába bedobós kis parfüm. Nem túl tartós, így nagyobb kiszerelésben nem fogom megvenni, de 1000ft-ért táskából bármikor előkapni tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

Dormir

2018. november 28.

Na, ő a tipikus vattacukorka, vidámpark illat. Kiscsajoknak, első parfümnek remek. Engem nem hoz lázba, de attól még jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 28.