H&M

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vlilla0522, Módosítva: 2015. augusztus 22.

Lelőhely:   H&M
Kategória:   Egyéb

Különböző, csillogó kövekből álló szett, amelyhez külön applikátor és ragasztó is van. Fixáljuk egy réteg fedőlakkal, és kész is az eredmény. A ragasztó 1 gramm anyagot tartalmaz.

2 variációban kapható:

• ezüst
  • pink

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

vlilla0522

2013. július 6.

nekem nagyon bejön, változatos manikűröket lehet velük készíteni, mivel sokféle kövecske kapott benne helyet. nem vártam a terméktől több napos tartósságot, de egy alkalmi manikűrnek teljesen jól megállta a helyét. nem használtam hozzá a hozzácsomagolt ragasztót, így 1 napot bírt, azzal nem tudom mennyivel lett volna hosszabban a körmökön. amikor levált a strassz, akár el is lehetett tenni újrafelhasználásra, hiszen semmi baja nem lett.
a profilomon láthatjátok egy nude manikűrben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 6.

a profilomon láthatjátok egy nude manikűrben.