H&M

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: thepinkdoor, Módosítva: 2016. február 5.

Lelőhely:   H&M

Bársonyos, félmatt krémpúder. Egységesíti a bőrtónust, elfedi a bőrhibákat, természetes hatást kölcsönöz. A praktikus csomagolásnak hála tarthatod a táskádban, így utazáshoz is kiváló.

Használata: ha építhető fedést szeretnél, akkor használd magában, ha pedig erős fedést, akkor korrektor vagy folyékony alapozó felé.

6 árnyalatban kapható.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

orik

2018. február 14.

Keveset és óvatos, lapogató mozdulatokkal kell felvinni belőle, ehhez kiváló a szivacs, amit a rendkívül ízléses és kompakt kiszerelés tartalmaz. Ugyan tartósan fixál, de a finishe nekem túl erős és maszkos, ráadásul kiemeli a ráncaimat, és ahelyett, hogy egységesítené a bőrtónust, még ki is emeli a bőrhibákat, ráadásul szárítja a bőrömet is. Magába szerintem nem érdemes használni, ahhoz nem elég magas fedésű, korrektor vagy folyékony alapozó fölött pedig természetellenes hatást kelt. Bársonyos, félmatt krémpúderként próbálják eladni, ehelyett túl erősen mattít - én nem venném újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

dendi

2017. június 13.

Csodálatos termék. Nem vagyok oda a púderekért, ezt is csak azért vettem meg, mert 700 ft-ra le volt értékelve. Milyen jó, hogy akkor megvettem. Szemem alatt az alapozó/korrektor fixálására használom. Nem teljesen matt, nem kelt természetellenes hatást. Rettentő finom, bársonyos állaga van. Szeretem a dobozát is, van benne tükör, és alul egy külön tartó rész a szivacsnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 13.