H&M

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: szasszka, Módosítva: 2018. április 5.

Lelőhely:   H&M
Bőrtípus:   Kombinált

"Sima, matt hatást kapsz ezzel a könnyed sminkalappal! A selymes formula egységesíti a bőrt és tartósabbá teszi az alapozót."

erosdora00

2021. január 12.

Elég király kis cucc! Akciósan, 1500 forintért rendeltem a webshopból, mert láttam ott is a jó értékeléseket, és egyet kell értsek velük.
Brutálisan mattít, nem hidratál, ezért zsíros bőr esetén is kötelező aláhidratálni szerintem, ha nem akarunk száraz foltokat. Nem csúszkál, mint pl. a legtöbb szilikonos primer, megköt az arcon, szuper vele dolgozni.
Kevéske kell belőle, úgyhogy szerintem sokáig elég lesz, újra is fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 12.

Kevéske kell belőle, úgyhogy szerintem sokáig elég lesz, újra is fogom venni.

sapiviki

2017. április 26.

Ez valami csoda!!! Eddig az alapozó+ púder kombó az arcomon 2 órát bírt átfényesedés nélkül, egész nap javítgatnom kellett,hogy ne legyek diszkógömb. Amióta használom, egy egész napot kibír a bőröm újrapúderezés nélkül. Kb. 7-8 órát. Pattanásokat nem okoz. Felvitelnél sietni kell az eloszlatással mert hamar szárad, és akkor ráköt az arcra, kicsit furcsa érzés volt az elején, de megszokható. Alapozó tartósságán is rengeteget javít, ha nem fújja az orrát meg tapizza az ember az arcát,akkor nap végére olyan marad a smink,mint ahogy reggel elkészítette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 26.

Cherryeszti

2015. október 15.

Tegnap sikerült beszereznem. Ez a dolog úgy köt és olyan tartós, mint a beton! Reggel 7-kor került az arcomra. Kezdődött azzal a dolog, hogy alig jött ki a tubusból, ami amúgy rettentő praktikus. Olyan sűrű, mint az állat és ahogy felkened meg is szilárdul, de nagyon. Porcelán tapintású bőrt hagyva maga után. nagyon meglepődtem. Szóval eléggé kapkodni kell vele, de megéri! Ez után tettem fel az alapozót, ami úgy siklott rajta, mint szappan a kádon! És pár pillanat alatt irgalmatlanul rákötött az arcomra. És porosan mattra száradt. Mindig kell púdert használnom, de ezt most hanyagolhattam, mert helyettesítette a 2 termék kombinációja. Egy zavaró dolog, hogy maszk szerűre köti az alapozót, nem túl természetes, de őszintén, ez engem hidegen hagy, mert még most is olyan de olyan matt a képem, mint reggel! Kikéve a homlokom, de azt betudom annak, hogy nagyon leizzadtam a metrón reggel. A orrom matt, az állam matt, az arcomon nem mászott sehova a pirosító, egyszerűen mesés!!! Ez egész éjszakás betonkötésű sminkekhez is csak ajánlani tudom! Az viszont már most tuti, hogy nyárra lehet egy kicsit sok lesz ez a nagy fedés, de hát teljesen el vagyok ájulva, komolyan mondom! És az ára sem vészes, mert 30ml-t kapsz 3000-ért és az álom primeres a Body Shop-os Skin Primer Matt-It 25ml-t ad 3800-ért, de ennek van olyan jó a hatása, mint annak! Szóval vegyétek és ámuljatok! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 15.

Hidratálók: Butylene Glycol