H&M

Ár:   1290 Ft és 3990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: javi, Módosítva: 2018. október 16.

Ár:   1290 Ft és 3990 Ft
Kiszerelés:   10 ml és 75 ml
Lelőhely:   H&M

A 2018-as Reveries kollekció tagja.

Parfümőr: Nisrine Grillié

Illatjegyek: gyöngyvirág, őszibarack, tej, szantálfa, pézsma

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Csengiful

2020. november 1.

Nagyon jo illat, kellemesen fuszeres... ehhez az illathoz a lelki szemeim elott elkepzelek egy gozolgo, fahejas porcukorral meghintett barackos gombocot :D amugy valoban egy jo minosegu, finom pulcsinak is hasonlo az illata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 1.

Dormir

2018. november 28.

Meleg tejet idéz, fűszerekkel. Az a fajta illat, ami kellemes, laza, bekuckózós is egyben. Kiváló ünnepváró. A szantál miatt nemes, mint egy kasmírpulcsi, a tej és barack pedig komfortossá, szeretetteljessé teszik. Valahogy melegséget sugároz, és ünnepi is egyben. Mintha egy szépen feldíszített karácsonyi szobában ücsörögnénk, kandalló mellett, pihe-puha ruhában, de frissen zuhanyzott, illatos bőrrel, extra fényben.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 28.

Odil

2018. október 27.

A Bois Farine-hez hasonlították sokan, ezért rendeltem egy picit vakon (a Bois Farine szemtelenül működik rajtam, de nem szeretem, ahhoz az ársávhoz képest pedig különösen nem). Valamelyest stimmel, de nem.
Az émelygős cukros tejesség igen, az a fura, száraz-savanyú akkord szintén, de különben még nem éreztem soha ilyen expliciten, hogy milyen az, amikor nem minőségiek egy parfüm alapanyagai. Egyrészt. Másrészt ez a Mirabilia annyira össze-vissza van valahogy nem okosan, sajnos kirángat még a furcsa, perverz komfortból is, amit nyújtani tudna. Nem tudok vele mit kezdeni, alulkomponált illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 27.