H&M

Ár:   1795 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   24 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sjudy89, Módosítva: 2019. november 22.

Kiszerelés:   24 db
Lelőhely:   H&M
Kategória:   Szépítő eszközök

Előre ragasztózott műkörmök színváltós, strassz és egyéb dekorációval.

Több változatban kapható.

sjudy89

2019. november 19.

Szerintem ez zseniális. Itt szerettem volna róla információt szerezni, mielőtt megveszem, de sajnos nem találtam. De nem bírtam magammal, annyira szimpatikusnak tűnt, hogy le kellett tesztelnem. Tényleg csak egy “tikk” és már a helyén is van. Az én körmömre tökéletesen illeszkedik. Ráadásul annyira szép, hogy meg nem mondanám, hogy nem egy körmös dolgozott rajta 1,5 óráig.. Nekem elég hosszúnak tűnik most, mert már 1 éve nem járok körmöshöz, de tudtam belőle úgy reszelni, hogy nem ment tönkre, nem sérült a festék. Nem gondolnám, hogy mindennapi használatra való, viszont egy-egy rendezvényre, ha az ember nem akar/tud körmöshöz elmenni, igazán ajánlom. Régen sokat hallgattam a körmösömtől, hogy nem szeret alkalmi vendégeket fogadni akik egy évben egyszer megjelennek pl karácsony előtt, mert nem akarja a törzsvendégektől elvenni a helyeket. Na, a H&M az ilyen hölgyek problémáját tökéletesen megoldotta. Ha valahogy fel tudnám venni a céggel a kapcsolatot, megkérném őket, hogy lábra is csináljanak már :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.