H&M

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: googles, Módosítva: 2018. október 11.

Lelőhely:   H&M

A 2018-as Singles kollekció darabja.

Az illat a körte illatjegyére épül.

Ár: 1000 , Eladó: nassbetyar
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Szombathely, fizetés: banki előre utalást követően posta/ foxpost

Doridori

2020. május 30.

Nagyon kíváncsi voltam rá, mert szeretem a körte illatát (ízét, zamatát), ezért tettem vele egy próbát... : ) az elején eléggé élethű körte-zöldalma-gyümölcslé illata van, számomra viszont később kezd egy kicsit egy jobbfajta ....ööööö...hogy is mondjam toalett illlatosítóra hasonlítani, az elején nagyon erős gyümölcs illata van, később "csendesedik", de mindvégig a körte-zöldalma vonalon mozog... : )

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 30.

Csengiful

2020. január 10.

nem 100%-ig gyumolcs illat, emelyito is kicsit. sajnos hamar elillan,de ar-ertek aranyban jo cucc.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 10.

Helenabp

2019. június 5.

NAGYON körte illata van, imádom. Nem tudom, hogy meddig tart magamon, mert nyilván megszokja az orrom, de remélem sokáig. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 5.