H&M

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vlilla0522, Módosítva: 2015. augusztus 22.

Kiszerelés:
Lelőhely:   H&M
Kategória:   Ecsetek

Nagy ecset, kiváló púder, pirosíó és bronzosító egyenletes felvitelére.

stylespiration

2013. november 1.

Imááádom!! Tökéletesen működik a M.A.C. pirosítómmal, mert a matt színeknek elég kemény az állaguk, de ezzel photoshop-szerű az eredmény:D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 1.

_-Mia-_

2013. augusztus 30.

Nagyon kemény szálai vannak, és nem exfoliálásra vettem hanem sminkelni :))) Nem annyira szeretem, mert szinte érzem ahogy árkokat karistol a bőrömön, a felvett pornak pedig csak a töredéke jut ki a szálak közül, nagyon sokat benntart. Inkább essence vagy catrice, ha már ez az árkategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

margareta

2013. augusztus 29.

Nekem bejött! :) Bronzosítóhoz használom és tényleg olyan szépen el lehet oszlatni, hogy természetes hatása lesz az arcomnak. Nem bántam meg, hogy megvettem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 29.

lzsoficim

2013. február 27.

Hááát, használgatom, mert megvettem és ne vesszen kárba, de sztem nem éri meg áldozni rá, mégha olcsó, akkor sem:(
Nekem nagyon durva..én csak "összemosni" szoktam vele, az átmeneteket eltüntetni az arcomon, meg ha túl sok pirosítót viszek fel, akkor ezzel "ledörzsölöm" de én senkinek ajánlom h megvegye,mert nincs értelme..ennyi pénzért sokkal jobb ecseteket kapni, kicsit többért meg aztán meg pláne!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 27.

merchajnalka

2013. február 9.

Számos ecsetet megvettem a H&M kínálatából, tulajdonképpen mindegyiket. :) Aztán pár lemorzsolódott, mert nem láttam meg benne a fantáziát mire is használjam. Végülis, amit meghagytam, azok tetszenek is. Ez az egyik. Nagyon tömör, nem hullik a szőre. Ugyanakkor én kicsit durvának érzem ezt a Kabukit, valahogy finomabbat, puhábbat vártam. Sminkelés végén fixálópúderhez szoktam használni, bár egyre többször nyúlok a pihepuha púderpamacsomhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 9.