H&M

Ár:   990 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: merchajnalka, Módosítva: 2015. augusztus 22.

Kiszerelés:
Lelőhely:   H&M
Kategória:   Ecsetek

Roni

2013. november 3.

Nekem nincsen ezzel az ecsettel problémám, bár én pirosításra használom, nem púderezésre. Van egy pirosítóm, ami csak ezt az ecsetet szereti. Nem kemény, nem karistol, nagyon jó az ára is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 3.

Lills

2013. szeptember 6.

Nekem nem elég puha, viszont túl nagy, így nem sok mindenre tudom használni. Púderre ott van a púderpamacs, pirosítóból hab állagút használok, bronzosításra próbáltam, de túl sok port vesz fel amit aztán egy helyen rak le az arcomon.
De ennyi pénzért ne is várjunk jobb minőséget szerintem, ecseteknél meg főleg ne. Viszont legalább jól mutat a sminkasztalon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. szeptember 6.

Kmanci

2013. június 20.

Nem szeretem annyira, szerintem nem elég tömött. Mostanában rászoktam, hogy flat brush-t használok púderezéshez, mert így tartósabb sokkal. Néha ehhez is nyúlok, de nem vennék belőle tartalékot. 990 volt, ennyi pénzt igazából megért. Ha tömöttebb és puhább lenne, többet használnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 20.

merchajnalka

2013. február 1.

Nagyfejű púderecset. Tömör a szőre és egyáltalán nem hullik. Ritkán veszem kézbe mostanában. Alapozó után inkább csak pirosítót, kontúrozást, bronzosítást használok, még rápúderezni (szín vagy fedés miatt) nem szoktam. Csak a fixálás a sminkelés végén áttetsző porpúderrel, amit alkalmazok, de erre a nagy púderpamacsom vagy a kabuki ecsetet jobban szeretem használni. Még keresem a megfelelő felhasználását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 1.