H&M

Ár:   1495 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kvin, Módosítva: 2020. február 24.

Lelőhely:   H&M

A 2018-as Singles kollekció tagja.

A várakozás csendes pillanata: kellemes, finom és friss.

kvin

2020. február 29.

Erre voltam inkább kíváncsi, de együtt árulták a Sunray-el. A neten szinte semmit nem találtam róla, H&M-be menni pedig nincs lehetőségem, ezért ismeretlenül is bevállaltam, hisz ennyi pénzért nem nagy rizikó.
Eső... gondoltam milyen szép is lesz, mennyi titkot tartogathat, hiszen millió formája van, és mindenkinek mást jelent. Imádom a vizet, a felszínen legnyugodtabb víztükör is a legmélyén tele van rejtélyekkel. Szóval nem voltak elvárásaim, annyi oldalról lehet megközelíteni (szemerkélő kora tavaszi eső? nyári langymeleg villámzápor? őszi zuhatag? jéghideg havas eső?) kíváncsi voltam, vajon hozza-e a számomra egyik legkedvesebb Madonna Rain-féle képet.
"A várakozás csendes pillanata" valóban igaz.
Csendben ülök és várok, csak várok, hogy történjen valami, ami közelebb vinne hozzá. Sajnos egyáltalán nem lett olyan varázsos hangulatú, mint amit a neve alapján tartogathatna. Azt érzem, hogy nagyon akar hasonlítani valamire, de nem tudom mire. Talán leginkább Issey Miyake világ. Kellemesnek kellemes, mert nem rossz, és gondolom a megfelelő orroknak még finom is, és öblítősen-tiszta ruhásan friss.
Igen, ez a legjellemzőbb dolog, amit írhatok róla. Mondjuk, hogy egy virágos öblítő.
Most már értem a szlogent! A várakozás azon csendes pillanatát ragadja meg, amikor lassan már le kellene járnia a mosógépnek, és te várod, hogy kiszedhesd a tiszta ruhákat, - pedig tudjuk, hogy ha nézzük, lassabban dolgozik - , de látod, hogy még csak most öblít... az "eső" ez esetben a kis kerek ablakra verődött vízcseppeket szimbolizálja. Minden világos!
Nem húzom le, mert azért ezt jobban felfújnám, mint a Sunrayt, - ami még annyira sem én vagyok - , plusz biztos van, aki az ilyen parfümöket kedveli. Sajnos nekem ez a jelleg túl kommersz, semmitmondó illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 29.

"A várakozás csendes pillanata" valóban igaz.