H&M

Ár:   6990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: evispice, Módosítva: 2020. január 20.

Lelőhely:   H&M

Megjelenés éve: 2018.

Fejjegyek: sáfrány, fahéj, muskotályzsálya

Szívjegyek: török rózsa, nőszirom, frézia

Alapjegyek: vörös cédrusfa, pacsuli, tömjén

H&M Rose Absolute EDP+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 10 ml miniparfüm, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás, mpl automata/foxi előreutalás esetén:)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Saranhuone

2020. szeptember 19.

Parfümolaj formában kaptam először ajándékba, eleinte ódzkodtam tőle mert nekem a rózsa valahogy olyat tucat, de nem ebben. Igazából szaglásra nem mondanám rózsásnak, inkább a tömjént, fűszert érzem ki belőle. Kicsit hasonlít a Makassar Patchoulira, abba is tömjént hallucinálok bár a leírás alapján nincs is benne :D Erős, hosszan tartó illat, főleg ebben a hűvösben. Miután elfogyott, itt krémmánián újravettem egy üveges példányt, ugyanazt a hatást nyújtja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 19.

BBibi

2020. április 5.

Parfümolaj formájában van meg, leárazáskor találkoztunk.
Kicsit füstös, de elég erősen rózsás, de mégis finom, nőies illat. Nem hivalkodó, és feltűnő, de elbűvöli az embert.
Még ha itthon vagyok, akkor is
magamra kenem, jó érzés beleszippantani.
Teljesen megéri az árát, jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 5.

Parfümolaj formájában van meg, leárazáskor találkoztunk.
Még ha itthon vagyok, akkor is
magamra kenem, jó érzés beleszippantani.
Teljesen megéri az árát, jó termék.

Odri

2020. április 3.

Nekem ez az illat parfümolajban van meg. Gyorsan rendeltem online, mert fogyóban volt amit vettem és annyira szeretem ezt az illatot, hogy nem szeretném, ha elfogyna, mint a legnagyobb kedvenc H&M-es vaníliás testpermetem. Ez az illat nagyon én vagyok, mély, meleg, megnyugtató illat, kissé füstös. Még estére is szoktam a csuklómra kenni, rendesen helyreáll tőle a lelki békém. Számomra abszolút 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 3.