H&M

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: javi, Módosítva: 2018. október 16.

Lelőhely:   H&M

A 2018-as Reveries kollekció tagja.

Parfümőr: Olivier Pescheux

Illatjegyek: sárga húsú őszibarack, lótuszvirág, orgonavirág, vaníliarúd, fehér fa

mariannka13

2020. március 1.

A 3. üvegcsét használom, egyszer még Párizsból -a neve után szabadon - ő lett a souvenir ajándék nekem, azóta pedig újból veszem! Párizst juttatja eszembe: könnyed, friss de mégis fűszeresebb, nőies illat, szerintem ár-árték arányban meglepően tartós is bőrön, imádom, amikor körülleng:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 1.

akamillas

2019. szeptember 7.

Ú. Vakrendelés volt, általában nem az én stílusom az édes illatok, de ez valamiért nagyon tetszik, magamon is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Manka22

2019. március 11.

Olyan az illata, mint a Juicy Couture Viva La Juicy-jának! Tökéletes dupe.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.

Olyan az illata, mint a Juicy Couture Viva La Juicy-jának! Tökéletes dupe.