H&M

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: javi, Módosítva: 2018. október 16.

Lelőhely:   H&M

A 2018-as Reveries kollekció tagja.

Parfümőr: Olivier Pescheux

Illatjegyek: sárga húsú őszibarack, lótuszvirág, orgonavirág, vaníliarúd, fehér fa

Masnilány

2021. október 13.

Szerintem még a megjelenés évében akciósan csaptam le rá, totál vak netes rendelés volt. A kolléganőim is totál rákattantak, annyira szuper kellemes illata van. Aztán ez az illat valahogy elillant a semmibe. Néha még eszembe jutogatott, hogy keresgéljek, hátha akad valakinél, amikor egy szuperjófej krémmániás csajszi felrakta eladásra, azonnal lecsaptam rá.
Azt hiszem az mindent elmond, hogy eléggé gyakran váltogatom, hogy milyen illatfelhőcskébe burkolózom, mégis amikor sok idővel később újra befújtam magam ezzel, a férjem egyből megjegyezte, hogy "hú, ezt ismerem, húú ez baromijó"
Kellemes, nem fejfájósan édes, csak picikét. Az őszibarack jó csavar benne, számomra nagyon különleges illat, ami a mostani elegáns szövetkabátos sálas időszakra totál telitalálat.
Ahogy látom, a H&M elkezdte visszavezetgetni a parfümjeit, remélem ő is közöttük lesz, mert szerintem "kedves lány" illata van :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 13.

mariannka13

2020. március 1.

A 3. üvegcsét használom, egyszer még Párizsból -a neve után szabadon - ő lett a souvenir ajándék nekem, azóta pedig újból veszem! Párizst juttatja eszembe: könnyed, friss de mégis fűszeresebb, nőies illat, szerintem ár-árték arányban meglepően tartós is bőrön, imádom, amikor körülleng:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 1.

akamillas

2019. szeptember 7.

Ú. Vakrendelés volt, általában nem az én stílusom az édes illatok, de ez valamiért nagyon tetszik, magamon is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Manka22

2019. március 11.

Olyan az illata, mint a Juicy Couture Viva La Juicy-jának! Tökéletes dupe.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 11.

Olyan az illata, mint a Juicy Couture Viva La Juicy-jának! Tökéletes dupe.