H&M

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   5 x 1,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vlilla0522, Módosítva: 2015. augusztus 22.

Kiszerelés:   5 x 1,5 g
Lelőhely:   H&M

5 részes szemhéjpúder paletta, a füstös szemekhez.

Aaaudrey

2016. június 7.

Az hiszem én nem ezt a szmoky palettát hanem egy sima H&M-es de hasonló barna, nude palettát vettem. Sajnos az nagy csalódást okozott,alig pigmentált, még a sötétebb színek is alig látszottak, nagyon sokat kellett felvinni, hogy valamit is érjen. :( Bár nem volt drága de pénzkidobás volt, nem is használom. Lehet ez a smoky jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 7.

KlaudiaZs

2015. március 1.

A barna paletta van meg belőle, de nagyon megszerettem. Meglepően könnyű vele dolgozni, sminkecsetekkel igen szép sminkeket tudok készíteni vele, pedig fel voltam készülve rá hogy ennyi pénzért lehet nem éri meg megvenni, de tévedtem. Minden színt el tudok használni belőle, van matt és csillogó is benne, aminek nagyon örülök.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 1.

Dree

2014. november 26.

Imádtam! Leginkább a kék tetszett, és nagyon jól jött, hogy vegyesen csillogós-nem csillogós is volt a palettában. Jól járt aki megtalálta, mert elhagytam :/ Könnyen befér a táskába, a teteje a sok nyitogatás ellenére mindig úgy áll, ahogy szeretném.

UPDATE: Nem, mégsem áll úgy, ahogyan szeretném. A táskámban hordva lekopott a felírat, és mindkét apró csavar, ami a tetejét tartotta eltört.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 26.

jane79

2013. március 31.

Neten már rég kinéztem, hogy ez kell nekem. A harmadik üzletben találtam is. Érdekes, mert neten úgy láttam, hogy a Nude színei kellenek nekem, az üzletben meg a Smoky Brown palettát vásároltam meg, mert ebben is abszolút olyan színek vannak. Ezt mondjuk nem igazán értettem, Nude palettát ott sem találtam, hogy összehasonlítsam. 1290 ft volt, abszolút megéri. Leggyakrabban ehhez a palettához nyúlok, pont jó a mérete. Ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 31.

merchajnalka

2013. február 7.

Húúúhhh hát én nagyon megszerettem! Sajnos a barna, meg a nude válogatásról lemaradtam, de ezt a szürkét sikerült beszereznem. Nagyon régóta vágytam szürke palettára: fehértől a feketéig. Remek ez az öt szín:mattos, csillogós is van benne, jól keverhető, tartós, nem porzik felvitelkor. Szerintem megéri az árát.
UPDATE: találtam barna palettát is, nagyon remek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 7.

UPDATE: találtam barna palettát is, nagyon remek!