H&M

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: javi, Módosítva: 2018. október 25.

Lelőhely:   H&M

A 2018-as Singles kollekció tagja.

Puha homok, sós hullámok és aranyszínű meleg a napbarnított bőrön.

effdee

2020. augusztus 20.

meglepő! isteni naptejes + van benne egy kis friss fanyarkás csavar is, eddig a legjobb nyaralás utánpótlás. többen megkérdezték mi ez a finom illat, a hájpolt márkákat megszégyenítve büszkén rávágom, hogy handm :) lehetne tartósabb, de így is hatos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 20.

vadvirag919

2020. május 11.

Valahogy belekerült a kosaramba a legutóbbi rendelésnél, pedig soha nem szagoltam. Tetszett a leírás. Szerintem vaníliás, a párom szerint kókuszos nyár illat. Elég tartós, pár óra után nekem a nyár esti tábortüzek és egy vízparti grillezés vége jut eszembe róla, amikor a tűz már leégett. Megérte az árát, nálam egész sokáig is fog tartani, de nem venném újra. Ez olyan egynyári kaland.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 11.

kvin

2020. február 29.

Rajtam ez leginkább Lolita Lempicka Elle L'aime, plusz adag sugárzó napfénnyel!
Ez egyértelműen A NYÁR illata:
Hőség, barnulás, homok, tengerpart, sós bőr a tikkasztó napsütésben.
Kifejezetten meleg illat, egyszerű, édes, vaníliás-körtés vagy ananászos, pina-colada koktélos. Ez utóbbit inkább innám, mint ebben párolognék.
Mivel a többséggel ellentétben én nem szeretem a nyarat - max. a nyár estéket - , és az ebbéli "nyaras élményekben" nem lubickolok, sőt, lehetőleg kerülöm, ezért leginkább a szoláriumozás utáni bőr illatához kapcsolom. Én az ősz-tél leánya vagyok, a nyári olvadást nem tetőzném, inkább a fanyarkás, friss illatokkal próbálom ellensúlyozni, de aki a fentiekkel tud azonosulni, azok szeretni fogják. Tartóssága is abszolút rendben van, teljesen jó kis parfüm ennyi pénzért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 29.

Rajtam ez leginkább Lolita Lempicka Elle L'aime, plusz adag sugárzó napfénnyel!
Ez egyértelműen A NYÁR illata:
Hőség, barnulás, homok, tengerpart, sós bőr a tikkasztó napsütésben.

pomme

2019. október 26.

Gyümölcsös-citrusos Sun di Gioia :) Vagy Sun di Gioia by Escada :D Rendelek még belőle, az biztos :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 26.