H&M

Ár:   990 Ft és 1990 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   50 és 250 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2016. november 8.

Ár:   990 Ft és 1990 Ft
Kiszerelés:   50 és 250 ml
Lelőhely:   H&M
Kategória:   Samponok

Szárazsampon, amely azonnal felfrissíti és tisztítja a hajat, miközben dúsít, mattít és megszabadít az olajos érzettől.

Ár: 999 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta ill. Bp-en személyesen
Minocska

2018. szeptember 12.

Az utazó kiszerelést vettem meg, és nem használtam el... Én ennél rosszabb száraz samponnal még életemben nem találkoztam. A dúsítás stimmel a leírásban, mivel olyan mértékben ragasztja össze a hajszálaimat, hogy a kifésülésükre tett kísérlet akkora gubancot okoz, hogy a végeredmény egy jól tupírozott tarajos sül benyomását kelti. Ha az ember ezek után végső elkeseredésében az olló előtt még a kezével is tenne egy kísérletet az elavadult helyzet kezelésére, akkor ezt nyugodtan kihagyhatja: a keze is ragadni fog. És nem, ez biza nem a hatóidő problémája - egész nap ragad...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

Lilla16

2018. április 12.

Utazáshoz vettem a kis kiszerelést, eddig egyszer próbáltam de nekem nagyon nem vált be. A dúsító és mattitó hatása megfelelőnek tűnik, de a vékonyszálú a hajamat rettenetesen összegubancolta, alig tudtam kifésülni, olyan mintha egy erős hajlakk is lenne benne. További negatív pont, hogy aluminiumot tartalmaz, amit még dezodorban is próbálok kerülni amennyire lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 12.

vegso

2017. május 30.

A plusz dúsító hatása miatt imádom, kedvezménnyel vásároltam, időnként van külön a szépségápolási termékekre, úgyhogy azokat érdemes kivárni! Sokáig tart amúgyis, hosszú hajam van és heti 1-2x használom, és már vagy féléve megvan. Ja és ez a sötétszínű hajra is tökéletes, nem hagy maga után fehér foltokat.
A kis szerelés is megvan, szinte mindenhova viszem magammal, jó ötlet volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 30.

A kis szerelés is megvan, szinte mindenhova viszem magammal, jó ötlet volt.