Habakuk

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: jibjab, Módosítva: 2013. július 18.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Fürdőtermékek

Többszínű, figyelemfelkeltő, játékos, kiváló nevszívó hatású szintetikus fürdőszivacs.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

jibjab

2013. július 5.

Olcsó és kiváló módja annak, hogy az ember spóroljon a fürdőszerekkel, akár a gyerekek fürdetéskor, akár zuhanyozás fürdés közben. Elég 1-2 csepp a fürdetőből erre a jópofa kis szivacsra és szuper habot lehet csinálni. Nemrégiben elfogyott a borotvahabom és kitaláltam, hogy a gyerek szivaccsal csinálok magamnak habot tusfürdőből a borotválkozáshoz. sokkal kevesebb tusfürdő, fürdető fogy így és kevésbé szárad ki a bőröm. Borotválkozáshoz is bevált. Mivel én szeretem ezeket a fürdő/fürdető kellékeket gyakran cserélni, mert előszeretettel telepednek rajtuk a gombák, baktériumok, így mindig újabb és újabb színes és változatos kellékek pihennek a fürdőkád szélén. Mivel kb. 250FT az ára, nem fáj a szívem annyira ha le kell cserélni pár hét után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 5.