Hada Labo

Ár:   7000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   170 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jirka, Módosítva: 2016. július 22.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Hada Labo ES ("Enjoy Skincare") Lotion egy adalékanyag-mentes bőrvilágosító és hidratáló lotion.

jirka

2016. szeptember 28.

2 hónapja használom,reggel-este, közvetlen arctisztítás után, most már nedves bőrre! Ezúton is köszönöm a psoztot OhMyBrushViki-nek - http://ohmybrush.com/2016/09/korea-3-masodperces-szabaly-arcmosas/. A lotion áttetsző, folyékony, nem géles (ellentétben a prémium verzióval), nagyon pici mennyiség elég egész arcra. Régóta küzdök kipirosodott, irrtált arcbőrrel, és több külföldi blogger e termékcsaládra esküdött. Én az ES milk-kel együtt használom, természetesen egyéb kiegészítőkkel, melyek hasonló bőrnyugtató tulajdonságokkal bírnak. Doboza tejfehér, letisztult. Közvetlenül fény felé tartva a dobozt, látni lehet a mennyiséget, nekem még a fele meg van. A bőrpírt megoldotta (megoldották), nálam alap lesz a továbbiakban, javaslom hasonló bőrproblémákkal küdöznek a Hada Labo ES termékcsalád kipróbálását.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

Hidratálók: Butylene Glycol, Diglycerin, Glycerin, PPG-10 Methyl Glucose Ether, Hydrogenated Starch Hydrolysate
Vitaminok: Panthenol

Cukorból származó összetevő, mely bőrpuhító szerként szolgál (szépé és simává teszi a bőrt), valamint illatjavító és nedvesítő anyag (segít a bőrben tartani a vizet).

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és maszkoló (nem kívánt illat és íz semlegesítése) segédanyag.

Borostyánkősav. Bár nem sok információt és kutatást lehet találni az összetevő bőrre gyakorolt hatásáról, e szerint a forrás szerint jótékonyan hat a pattanásokra, a túlzott sejtszaporodással járó bőrbetegségekre (pl. psoriasis vagy hyperkeratosis), öregedésgátló hatással bír, továbbá antimikrobiális és antioxidáns tulajdonsággal is rendelkezik, vagyis a kozmetikumokban tartósító funkciót is elláthat.