Hada Labo

Ár:   3800 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2019. május 17.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Oliva olaj tartalmú gyengéd lemosó amely hatékonyen távolítja el a szennyeződéseket és a sminket.

JuditTTT

2019. június 18.

Nagyon kedvelem. Minden nap használom, könnyű dolgozni vele, vízzel elég lemosni, mert szépen lejön, nem kell utána hablemosó, csak tonizálni. A Tanaka masszázst én arcmosás közben szoktam elvégezni és ez remek alap hozzá. Mivel sok jó összetevője van, nem aggódok, h. vmi olyat masszírozok bele a bőrömbe, amit nem kellene. A vízálló spirált nekem leszedi, igaz csak másodjára, de ez sztem nem hátrány annyira. Nekem marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 18.

samunagyemese

2019. május 25.

Japánból rendeltem, relativ hamar megjött, 10 nap alatt. Szeretem a Hada Labo Premium Tonikját, és a Premium tonikkal átitatott arcmaszkot is, úgyhogy komoly elvárásaim voltak.
Közepesen könnyű olaj. Nem vízszerű, de nem is klasszikusan olaj-sűrűségű. Jól lehet vele dolgozni. Leszedi az alapozót, a szemfestéket, maszkarát is, mondjuk én nem hordok vízálló sminket, nem nehéz lemosni. Eddig csak az újragondolt Balea szemfestéklemosó lapocskáknak nem sikerült leszedni a sminkemet. 😀
Viszont kb 2 hetes használat után azt kell mondanom: szárít. Kifejezetten száraz lett a száj- és orrkörnyéki bőröm. És a száraz bőr alatt, apró gyulladások indultak meg, amik nem tudnak a felszínre jönni a bőrszárazság miatt.
Durván kell hidratálni utána.
Száraz bőrűeknek nem ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 25.

Durván kell hidratálni utána.
Száraz bőrűeknek nem ajánlom.

Antioxidánsok: BHT