Hada Labo

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet feltöltötte: cattitude, Módosítva: 2019. május 23.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Hidratálókrém arbutinnal, C- és E-vitaminnal. Egységesíti, kisimítja és fehéríti az arcbőrt.

cattitude

2019. október 9.

egy ideje használom már. nyáron kicsit hanyagoltam, mert van benne szilikon és könnyebben eltömítette a pórusaimat. nagyon jó állagú krém amúgy, kicsit gélesnek érzem, könnyen beszívódik. illatát nem érzem. a tégelye kicsit béna, olcsó műanyag.
szépen egységesíti és fehéríti a bőrt, hidratáló hatása szerintem nem kiemelkedő, de ha az ember jól aláhidratál, akkor szépen benntartja a nedvességet.
jó krém, de nem csodaszer, ezért 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

jó krém, de nem csodaszer, ezért 4*