hair culture

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cioccolata, Módosítva: 2013. szeptember 30.

Lelőhely:   Aldi
Kategória:   Hajformázók

Mega erős tartás egész napra és egész éjszakára.

Kiszerelés: 400 ml

cioccolata

2013. szeptember 29.

Zseniális és eszméletlenül olcsó!!! 300 Ft volt 400 ml! :D Tényleg egész jó tartást ad a hajnak, de nem teszi merevvé, ragacsossá. Nyilván az előírt távolságból érdemes fújni az optimális hatáshoz (30 cm). Csak ajánlani tudom!

Update: Azóta többször használtam, és sajnos nem fényessé, hanem fakóvá és sprőddé tettem a hajam. De ha nem mindennap használja az ember, illetve nem fúj túl sokat, akkor ez szerencsére nem jelentkezik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 29.

Vitaminok: Panthenol