Hair Nice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: honey021, Módosítva: 2012. november 12.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajápolók

Hatóanyagainak – különösen a rozmaringnak és a karottának – köszönhetőentáplálja a hajhagymákat, gyorsítja a haj növekedését, erősíti a hajszálakat, ezáltal dúsítja a hajat. Javasolt: enyhe, fokozott és nagy tömegű, diffúz és lokális hajhullás, kopaszodás, foltos kopaszodás, elvékonyodás, tömegcsökkenés, szürkés/toxikus fejbőr esetében

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

chris2007

2015. április 15.

Kinyitottam a dobozt és meglepődve láttam, hogy ez egy az egyben olyan, mint a Biocom hajkence. Még az illata is. Talán az állagán éreztem pici különbséget. A Biocommal elégedett voltam, azért vettem ezt mert egy akcióban olcsóbban hozzájutottam. Remélem a hatását illetően is beválik. Nekem fejbőr viszketés volt a problémám, nem bio sampont használtam és utána hiába próbáltam kímélő sampont használni, a maró viszketés nem múlt el, míg ezektől a pakolásoktól szépen csökkent ás már csak időnként tér vissza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 15.

manitia

2014. november 1.

Semmit nem használ. Pénzkidobás...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 1.

Semmit nem használ. Pénzkidobás...

Betu

2014. augusztus 30.

Nem jó. Nagyon megritkult a hajam a fejtetőn és már több, mint 1 éve használom a hozzá illő samponnal heti 2X és olyan, mintha még jobban megritkult volna...
Van még belőle, de ki fogom dobni. Emellett gyanús, hogy tényleg minden termékükre ugyanazok az összetevők vannak írva. Jóhiszeműen rendeltem a férjemnek korpásodás elleni sampont, magamnak meg zsírosodás ellenit, összetevők ugyanazok...vannak olyan hajnövesztő szérumjaik, amire összetevő sincs írva! Egyet ebben a hajritkulásos elkeseredésemben megvettem és használtam, de biztos vagyok benne, hogy valami durva cucc lehetett, úgy értem hormontartalmú szer, mert félidőben megjött a menstruációm. Aztán nem használtam,mert megijedtem és azóta etekintetben minden normális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 30.

TelAviv

2014. augusztus 29.

Én kb 2 hete használom. Nekem eszméletlenül viszket tőle a fejem. Plusz jobban el kezdtem kopaszodni, ott ahol már kezdtek kinőni a hajszálak. A hajamról, miutan a kopaszodás elleni samponnal lemostam a kencét, kb 10 órával később nagyon viszket a fejbőrőm és mintha két hete nem mostam volna hajat, annyira bezsírosodik. Siralmas lett a hajam tőle. És még az új hajszálak, amik nőttek már kifelé, persze nem ettől, eltűntek. A hajam nagyon lelapult és olyan erős hajvékonyodást okozott összesen 2 hét alatt, hogy kimenni nem merek az utcára.

Update: Igaz még csak alig pár napja szóltam hozzá, de előtte használtam utoljára. Azóta a hajam csak romlik annyira el kezdett ritkulni, hogy már az ijesztő ketória. Még ott is, ahol idág semmi probléma nem volt a hajammal. Csak ugye a javaslat szerint ott is kellett kenni. Ha valakinek van egy kis esze, Soha, de soha nem forul ezekhez a termékekhez. Erre a -100 pont is sok lenne. Ezt a céget be kellene perelni és nagyon gondolkodom azon, hogy meg is teszem!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 29.

birdie

2014. július 17.

Ó, ezt még nem véleményeztem. Kár lenne pedig elhallgatni a véleményem. Nekem csodaszer volt. Kb. fél évig hullott iszonyatosan a hajam. Nem a szokásos őszi hullás volt, mert már augusztusban elkezdődött. Szedtem vitamint, használtam hajszeszeket, még a vichy ampullakúráját is megvettem, mert ezek eddig segítettek, de semmi nem történt. Végül a neten való keresgélés után megtaláltam ezt a terméket és ugyan kicsit vonakodtam megrendelni az ára miatt, de az egyre csak fogyó hajam meggyőzött és megrendeltem. Abszolút megérte. Kb. 3 használat után csökkent a hajhullás és kb. 6 használat után teljesen abbamaradt. Azóta se jött vissza a probléma (ez még januárban volt). Hajmosáskor is sokkal kevesebb hajam hullik azóta is. Ja, és még kb. a tégely fele megvan, ha esetleg újra kezdődne a hajhullás. Csakis ehhez a szerhez nyúlnék legközelebb is, és nem költenék feleslegesen másra. Bátran ajánlom másnak is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 17.

Addicted

2014. július 8.

Syoss-os hajfestéktől kezdett el iszonyatosan hullani a hajam, ezt és a Helia-D termékét használtam, rövid idő alatt teljesen megszűnt a hajhullás. Felkenve nagyon jó, hűsítő érzést nyújt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 8.

kkkriszta

2014. július 3.

A samponnal együtt használom. Szoptatás alatt kezdett nagyon hullani a hajam. Megállítani nem tudta teljesen, de sokkal-sokkal kevesebb hajam hullik azóta. A pici hajak szépen nőnek. A plusz pozitívum, hogy szép fényes a hajam tőle. Két hónapnyi adagot vettem próbaképp, valószínű ismételni fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 3.

gbhs

2014. június 11.

Sziasztok! Nekem már 2 hajmosás után csökkent a kihullott hajszálak száma!!! Együtt használom a termékcsalád hajhullás elleni samponjával és balzsammal. (A fogamzásgátló elhagyása után kezdett el nagyon hullani a hajam.) Bizakodó vagyok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 11.

arola

2014. május 18.

Sziasztok! Egy hete használom ezt a krémet, és nagyon bizakodó vagyok. :) Aki sikerrel használta korábban, megosztaná a tapasztalatát, hogy hosszú távon is hatásos volt-e? Miután elhasználta a krémet, nem kezdett megint túlzottan hullani?

(Egyelőre 4-es adok neki, mert imádom használni, kellemes érzés a fejbőrömnek és az illata is nagyon finom. A hatását tekintve majd később véleményezek.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 18.

dora.marki

2013. november 4.

Eszméletlen jó termék! Hormonális hajhullásra használtam (amit nehezebb kezelni, mint a vitaminhiányból eredő hajhullást) és már 2 hét (!!!) után megállította a hajhullást! Nagyon jó, hűsítő érzés a fejbőrön és annyi babahajam nőtt tőle, hogy csak ámultam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 4.