Hair Nice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: honey021, Módosítva: 2012. november 12.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajápolók

Hatóanyagainak – különösen a cédrusnak és a borsmentának – köszönhetően kiegyensúlyozza a faggyúmirigyek működését, csökkenti a túlzott zsírosodást.  Javasolt: zsírosodás, koszmó, gyulladt, érzékeny fejbőr esetében.    A fejbőr természetes működési rendjének fenntartására, illetve helyreállítására törekszik. A természetes növényi hatóanyagok - fitoösztrogének, béta karotin, A, C, E, B, K, F vitamin, flavonoidok, klorofil, vas, kálcium, linol, linolénsav, zsírban oldódó vitaminok, telítetlen zsírsavak, stb - a bőr anyagcseréjébe közvetlenül beavatkoznak, javítják a bőr oxigén és vérellátását, biztosítják a hajhagymák tápanyagellátását.  A növényi eredetű komponenseinek, valamint magas természetes illóolajtartalmának az alábbi hatásokat köszönhetjük:  Radíroz: az elszarusodott hámsejteket eltávolítja Méregtelenít: a fejbőr alatti szövetekben lerakódott salakanyagokat valósággal kiszívja Táplál: az értékes hatóanyagokat a hajhagymákhoz juttatja. Hat a bőrre: vérkeringést, nyirokkeringést serkenti, sejtanyagcserét javítja, a bőrt fiatalítja, táplálja. Hat a lélekre: jókedvre hangol, energikussá tesz, szorongást, feszültséget enyhíti, eloszlatja az agressziót, félelmet. A természetes növényi hatóanyagok, a megfelelő szín pozitív hatásai és a bázikus kémhatás nyújtotta előnyök következtében különleges szinergiahatás jön létre.