Hair Nice

Ár:   1900 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: O, Módosítva: 2013. október 9.

Ár:   1900 Ft
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Samponok

Hajhullás ellent természetes, gyógynövény hatóanyagú készítmény, melytől a haj növekedése gyorsul, a faggyúmirigyek működése harmonikusabbá válik, a fejbőr több „táplálékot” kap, fényesebb, és dúsabb lesz a haj, javul a nyirok-, vérkeringés, a bőr anyagcseréje és a bőrlégzés, így tehát új életre kelti a hajhagymákat, oxigénhez juttatja a fejbőrt.

Nem tartalmaz Sodium Lauryl Sulphatot, a tökéletesen lebomló növényi alkohol alapú - SLES - biztosítja a sampon habzását. Ez természetes alapanyagból– pálmaolajból - készülő felületaktív anyag.

Növényi hatónyagai:

• Rozmaring: vérkeringés serkentő, sejtregeneráló, antibaktariális, hajnövekedést serkentő.
  • Borsmenta: viszketés és fájdalomcsillapitó, ellazítja a feszült idegeket, izmokat.
  • Csalán: hajhullás, zsírosodás, korpásodás esetében, méregtelenítő hatású, nyirokkeringés serkentő, hajnövesztő,  gyulladáscsökkentő, gombaölő, a faggyúmirigyek működését normalizálja.
  • Körömvirág: gyulladáscsökkentő, bőrnyugtató.

Különlegességét, meglepő hatékonyságát a benne lévő finom célzott információk és a természetes növényi hatóanyagok együtthatásának köszönheti. A fejbőrön keresztül a finom információk „újratanítják”, harmonikus működésre hangolják a hajat és a fejbőrt. Az értékes növényi hatóanyagok biztosítják a szükséges „hajalapanyagokat”.

O

2016. november 22.

Segített a hajhullásomon, de nekem is szárította a hajam már rövid távon is. Ezért elhasználtam, de újra nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 22.

manitia

2015. március 17.

Borzalmas....egyáltalán nem is habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 17.

Borzalmas....egyáltalán nem is habzik.

kkkriszta

2014. július 3.

A hajkencéjükkel együtt használom. Szoptatás alatt kezdett nagyon hullani a hajam. Megállítani nem tudta teljesen, de sokkal-sokkal kevesebb hajam hullik azóta. A pici hajak szépen nőnek. A plusz pozitívum, hogy szép fényes a hajam tőle. Két hónapnyi adagot vettem próbaképp, valószínű ismételni fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 3.

dorkamarki1992

2013. november 19.

Hajhullás ellen a leghatásosabb, amit használtam, pedig szinte mindent kipróbáltam előtte. Már 1 hónap után teljesen megállt a hajhullás és tele lettem babahajakkal. Hosszú távú használatnál (2 év) annyi negatívumot tapasztaltam, hogy enyhén szárította a hajamat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 19.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Extract