Hakuhodo

Ár:   $439   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   7 db + tok   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: noisette, Módosítva: 2022. augusztus 29.

Ár:   $439
Kiszerelés:   7 db + tok
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ecsetek

• Miniatűr méretüknek köszönhetően könnyen utaztathatóak, viszont minőség és precizitás tekintetében a legmagasabb elvárásoknak is megfelelnek.
  • Professzionálisan megválasztott természetes alapanyagokból, a japán ecsetkészítő hagyományoknak megfelelően minden darab kézzel készül.
  • Anyaga: Ébenfa, kékmókus-szőr, borzszőr

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

KezdoManias

2022. október 19.

Mint tárgyak, gyönyörűek. Pici, ébenfa nyél (remélem, fenntartható gazdálkodásból...), szép, egyenletesre vágott, természetes, ritkán látott szőrökből készült fejek. Ennek jár a 2 csillag. Mint sminkeszközök, sajnos (számomra) közel használhatatlanok. Önmagában a mini mérettel nincsen probléma, a megvásárlásakor (itt ütöttem le, nem listaáron vettem) tudtam, hogy extra minikék. Még a meglévő otthoni pici utazó ecseteimnél (Zoeva Voyager, Sigma, illetve Gucci) is kisebbek, viszont pont emiatt ideálisnak tűntek utazáshoz, munkahelyi sminkeléshez. Az említett (szintetikus szálakből készült) mini ecseteim nagyságrendekkel jobban teljesítenek, és pont annyival hosszabb a nyelük, hogy kényelmesebb legyen használni. Lehet, hogy kisebb női kézzel, mint az enyém, jobban használhatók. Ha a természetes szálból készült, normál méretű ecseteimmel vetem össze (pl. Bobbi Brown, Rephr), akkor sem muzsikálnak különösebben jól. Egyszerűen nem jó az ecsetek kialakítása/válogatása, vagy legalábbis nem az én szememre, nem az én kézügyességemmel, nem az én termékeimmel. Pedig a fejek méretét, jellegét a leírás szerint nem változtatták a normál mérethez képest.
Pirosító: az alapozókhoz való laposecsethez hasonlít. Nem tudok vele finoman építgetni. Egyébként finom, pihe-puha.
Szemrre való ecsetek: nincsen közöttük blender, vagy olyan, aminek közepes méretű a feje, és jól használható lenne a mélyítő vonalon.
- A képen balról második szerintem egyszerűen túl nagy. Talán a mozgó szemhéjra használható, de nem tudok velel elég precíen dolgoni. Pedig nem a évszázad festményének megalktására törekszem.
- A balról harmadik ecset egés jól bevethető mogó semhéjra, ezt hasnáltam legtöbbször.
- A balról negyedik túl pici. Egy profi sminkes lehet, hogy ki tudná hasnálni, én viszont nem vagyok ennyire precíz.
- A ceruza jellegű ecsettel lehet valamennyire satírozni, talán ez is rendben van.
Szemöldök ecset: lényegében téglalap alakú. Nem ferdén vágott, ami miatt - még ha nem is ez a alapfunkció, én viszont erre hasnálom - szempillatőbe nehéz vele sötét vonalat húzni.
A rúzssecsetet nem használom, szimplán felkenem az ajakra való termékekeket.
Összességében egyrészt örülök, hogy van ilyen ecset is a gyűjteményemben, és a 7-ből 2-at rendszeresen használok is. Ez viszont - személyes preferenciákat tekintve - nagyon kevés még ahhoz az árhoz képest is, amit én fizettem érte. Nemhogy a listaárhoz mérten.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. október 19.

A rúzssecsetet nem használom, szimplán felkenem az ajakra való termékekeket.