Halle Berry

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: petracska13, Módosítva: 2012. július 6.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Kategória:   Tusfürdők

Illatcsalád: orientális-fás

Gwendoline

2013. október 17.

Amikor először kaptam meg a Halle by Halle Berry parfümöt, egy szettben kaptam, ezzel együtt. Először is azt meg kell mondjam, hogy a parfümje a kedvenc parfümjeim egyike, és nagyon kedves emlékek fűznek hozzá. Ezáltal szerettem ezt a tusfürdőt is, bár a parfüm jobb volt illatra, mert ez mintha a vége fele megromlott volna, megváltozott az illata. De nagyon jó párosítás volt ezzel zuhanyozni, majd rám a parfüm... kellemes volt az összehatás nagyon. Nem figyeltem ilyeneket hidratál-e eléggé, síkos érzést nyújt balblabla, csak szimplán tetszett, hogy a parfüm tusfürdője. Úgyhogy 5 *

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 17.

Ksari

2012. szeptember 3.

Még jó pár évvel ezelőtt a parfümmel együtt kaptam ajándékba. Nagyon kellemes illata van, és jó sokáig érződik a bőrön. Nagyon jó volt ezzel zuhanyozni, csak sajnos hamar elfogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 3.