Halle Berry

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: claudia, Módosítva: 2013. január 18.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Autumn35

2017. február 6.

Finom, intenziv gyümölcsös virágos illat.Tartóssága rajtam 3-4 óra.Ár érték arányban kiváló 1000ft.volt a 75ml.Nyári kedvenc lesz.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 6.

pokerbaby

2014. szeptember 2.

Én is karácsonyi csomagban kaptam már vagy 2 éve, de érdekes módon akkor nem nyert meg elsőre magának, túl erősnek éreztem, felnőttesebb, érettebb egyéniséghez illőnek. Nos, talán csak érnem kellett hozzá egy kicsit :) Ugyanis nemrég újra megkapta a tekintetem, és beleszagolva úgy döntöttem, kap még egy esélyt. Már egyáltalán nem érzem erősnek, sőt nagyon is hozzám illőnek tartom. Kipróbálom a parfümöt is :) A testápolóját pedig még jobban szeretem, az eddigi legtartósabb illatú illatosított testápoló krémem. Picit emlékeztet a Mango egyik illatára, amit itthon sajnos nem lehet kapni :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 2.

Doll

Korcsoport: >54
2014. május 22.

Nagy kedvenc, és örülök, hogy ismét kapható, mert néhány hónapra eltűnt a polcokról. Annyira megörültem mikor megláttam újra, hogy azonnal vettem belőle hármat, így legalább nem kell cipelni, mindenhol van egy belőle :) Amúgy itt is látszik, hogy nem vagyunk egyformák, volt 50%-os kuponom Halle Berry termékekhez, de a végén lejárt, mert hiába próbáltam barátkozni többször is a többi Halle-illatal, csak ez az egy volt, amit el tudok viselni magamon, ezt viszont imádom! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. május 22.

Ladybug90

2013. december 12.

Karácsonyra kaptam. A Halle parfümöt szerettem volna, de ez lett belőle, mondván ez volt ajándék csomagban :/....Kifejezetten irritál az illat, számomra olcsó pacsuli illatra emlékeztet, semmi érdekesség nincs benne. Nem fordulnék azután aki ezt használja. Csalódás...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 12.

kalmaniki

2013. szeptember 22.

Csak kipróbáltam, de bátran mondhatom, hogy nagyon kellemes, édes, virágillata van, ami egészen sokáig érezhető, ahhoz képest, hogy csak natural spray.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 22.

dollhouse

2013. február 4.

Én is egyetértek, nagyon szeretem, viszont nem tudom elképzelni, hogy a parfüm mennyire lehet intenzív, mert a dezodor illatát is érzem magamon egész nap, ez pedig ritka eset.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 4.

gerocseva78

2013. január 20.

Egyetértek az előttem szólóval.Jó kis nőcis illat ez és inkább édes, de én sem tudnám megfogalmazni mihez hasonlít.Nekem is csak a pumpás parfüm deoja van meg. Hétköznapokra tökéletes,bár én is naponta 2-3x is befújom magam.Ezért,de csakis ezért 4*!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 20.

claudia

2013. január 20.

Karácsonyra kaptam egy krémmel együtt.
Egyszerű kis spray, kellemes az illata. De érzek benne valami jó értelemben vett furcsaságot ami ad egy csavart a "végén" neki. Olyan halszag vagy én nem tudom mihez hasonlítani de nagyon tetszik :D Egyetlen bajom, hogy nem valami tartós. Kondi után illetve hétköznapokra tökéletes napi többszöri fújással.
Ezen felbuzdulva meg akarom majd venni a parfümöt is, bár azt még nem annyira szaglásztam.
Szerintem jó kis cucc ez nekem semmi bajom vele. Celebillathoz képest egész különlegesre sikerült.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 20.

Karácsonyra kaptam egy krémmel együtt.