Halle Berry

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2014. augusztus 28.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatösszetevők: friss citrus, fehér virágok, szantálfa, pacsuli, szicíliai bergamott, fekete ribizli, mandarin, frézia, hársfavirág, gyapot virág, fehér rózsa, pézsma, fehér pacsuli, borostyán

timi1989

2018. november 23.

Ajándékba kaptam az EDT változatát és valami rendkívül különleges illata van. A geránium illóolajhoz tudnám leginkább hasonlítani. Mikor be akartam szerezni a parfül változatát láttam, hogy sajnos már nem gyátják. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 23.

adrica

2017. november 20.

2016.07.16.:Juj, ez nagyon különleges, zöld illat. Tegnap sikerült a Rossmanban a naturals deo-ját megszaglásznom, és kipróbálnom. Nagyon fincsi. Ez olyan természetközeli, savanykás, sós, zöld, de még is virágos. Virágok közül a rózsa dominál jó rendesen, de háttérben végig kísérnek a zöld fanyar levelek illata. Szerintem a borostyán. Csak is a parfüm stopomnak köszönhetően nem vettem meg. Most 999.- ért lehetett kapni. Nekem elég bőr közelinek tűnt, de lehet, hogy csak annak köszönhető, hogy nem a parfümöt próbáltam. Ez nem egy édes parfüm!!! Csak tavasszal és ősszel tudnám elképzelni. De még lehet, hogy nyáron is megállná a helyét. Nekem a régi bolgár rózsaolajok jutottak az eszembe, de ne ijedjetek meg, nem vészesen rózsás. És ami tetszett, hogy nem poros, leszáradt rózsa, hanem a frissen vágott rózsa illatát hozza. Ez szerintem egy bátor, különleges illat. Csak is vagány lányokon, de ugyanakkor lehet, hogy visszafogott lányokon még élesebben, még kontrasztosan hatna. Próbára fel!
2017.11.20.: Nyáron még is megvettem, mert ha jól tudom kivonják, vagy is nem gyártják. Sajnálom, mert nagyon hasonlított a nagy kedvencemhez az Indian Summerhez. A fentiekben a rózsát emeltem ki, de mellette minden friss zöldes finom illat kavarodik benne. Én is napközben meg-megérzem a saját kis illatfoszlányom, és örülök neki! Ez egy nagyon megbújós, de ugyanakkor jelen lévő parfüm. Annyira nőies! Arról a fajta nőről mesél, aki a férje árnyékában észrevétlen, de gyönyörű napsütötte életét éli gyermekei igazgatásával, és ha nem lenne, megállna az élet. Azóta kincsként kezelem a beszerzett 2!!!!! üveg utolsó mohikánjaimat, de használom!!!! mert meg akarom élni minden egyes perceit! Most tél lévén kicsit pihen, de tavasszal, nyáron amikor zöldbe kívánkozom, és ősszel igazi társam!!!! Miért a jók mennek el?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 20.

birdie

2017. május 25.

Tavaly óta keresgélek egy kellemes tavaszi, nyári illatot, ami nem cukorka vagy aminek a leszáradása nem tiszta szappanszag :) És most megtaláltam. Igaz, csak a natural spray verzió van meg, így a tartósságát nem tudom pontozni, mert ennek elég gyatra. De mivel alig volt több, mint 1000 Ft, így nem zavar, ha többször magamra kell fújnom. Napközben egyébként többször érzem magamon mozgás közben, de nem hinném, hogy más érezné rajtam. Mindegy, csak a magam örömére használom :)
Az illatot magát nem tudom jellemezni, mert nem vagyok jó benne. Virágos, de van benne valami fanyar és érdekes. Nekem ez olyan tisztaság illat. Semmi szúrósság, semmi tolakodás. Hétköznapi illat. Lehet, hogy kipróbálom a parfümöt is, hátha az tovább tart, mert ez egy meglepően jól sikerült celeb illat a többi jellegtelen között.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 25.

angelina69

2017. március 20.

Ez az illat számomra egy végtelenül friss, de nem citrusosan friss, hanem a fehér virágok által, melyek inkább krémesen simulnak bele a bőrömbe és nem harsánykodnak. Ugyanakkor ott a pikantéria is a lágy zöld jegyben. Ez az egyik olyan illat, mely számomra harmóniát sugároz. Ellazulós. Még estére is szívesen magamra fújom, mert nyugtat. Szeretem, de sajnos rajtam nem túl tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 20.