Hannah Montana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dinuska0606, Módosítva: 2014. június 26.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Stella1993

2018. június 20.

Volt ilyenem és (kövezzetek meg érte) imádtam. Finom, édeskés illat, ami bőrre fújva hamar elillan, de ruhára fújva egész tartós is tud lenni. Tiniknek és nem tiniknek is tökéletes választás ebben a kategóriában. Az ára azt hiszem 1500 forint körül volt a DM-ben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

Dorcsek

2015. március 2.

Nem használom folyamatosan, csak ha éppen olyan kedvem van. Nagyon tetszik az illata, többen megkérdezték, hogy mi ez a finom illat, pedig nem fújtam magamra sokat, szóval a kicsit is érezni, de nem bántóan. Tartja az illatát, finom, kicsi is elég belőle, szóval 5 *.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 2.

Flora1024

2014. július 1.

21 éves vagyok de még mindig nagyon szeretem : ) Talán örökre gyerek maradok !? :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

bizsuka

2014. január 11.

15 vagy 16 évesen vettem, akkor nagyon szerettem, még mindig van belőle egy kicsi de már nem fújnám magamra, túl tömény, émelyítő .. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 11.

Jelizz

2014. január 5.

Epres illata van :)) spraybe is megvolt, tetszett

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 5.

Epres illata van :)) spraybe is megvolt, tetszett

vivicaesar

2013. december 8.

Ilyet lehet még kapni valahol?
régebben imádtam..:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 8.

Ilyet lehet még kapni valahol?
régebben imádtam..:)

Bubu98

2013. november 22.

Nagyon jó illata volt és hamar elfogyott, szerintem megérte megvenni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 22.

Nagyon jó illata volt és hamar elfogyott, szerintem megérte megvenni :)

Dinuska0606

2013. július 8.

Finom eper illata van, de egy idő után tömény és nem biztos, hogy gyerekre szívesen fújnám :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 8.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.