Hansaplast

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   5 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2014. április 16.

Kiszerelés:   5 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő eszközök

• átlátszó és vízálló
  • csökkenti a cioőnyomás okozta fájdalomérzetet
  • segíti a vízhólyag mihamarabbi elmúlását
  • védi a bőrfelületet a szennyeződések és a baktériumok ellen
  • extra erős tapadóerő - akár több napon át is a helyén marad

Kiszerelés: 5 db

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Lilium

2019. május 3.

Ez a világ egyik legjobb találmánya! Mindig van a táskámban, váratlan helyzetekre is felkészülve. Igyekszem olyan cipőket válogatni, amelyek nem törik véresre a sarkamat, de a balerinák minden alkalommal kegyetlenül szétszedik, pedig hajlandó vagyok többet kiadni egy kényelmes cipőért, de mindez hiába, mert az üzletben sosem tudom előre, hogy föltöri-e a sarkamat. Ez a tapasz azonnal rendbe teszi a sarkamat, ameddig nem orvosolom a problémát egy betéttel. A legjobb talán az, hogy teljesen átlátszó és diszkrét, nem üvölt messziről. A kisebb vízhólyagokat akár vissza is szívja, de a nagyobbakat is szépen orvosolja, valamint nem fáj pokolian friss sebbel cipőbe bújni. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 3.

Virág-os

2017. szeptember 23.

Igazi SOS segítség volt. :) Bővebben később írok, még tesztelem.

Update: Azóta már el is fogyott és abszolút szerepel az újravásárlós listámon. Bevált, csökkentette a fájdalmat és a vízhólyag méretét tényleg csökkenteni tudja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Igazi SOS segítség volt. :) Bővebben később írok, még tesztelem.