Hansaplast

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Lábápolók

A krémet feltöltötte: 6vilag, Módosítva: 2021. augusztus 2.

Kategória:   Lábápolók

Megújult változat!

Védelmet nyújt az izzadtság és a szagok ellen, 48 órás antibakteriális hatás. Antibakteriális hatású ezüst ionokat tartalmazó összetételének köszönhetően a lábspray 48 órás hatékony védelmet nyújt az izzadtság és a kellemetlen lábszag kialakulása ellen.

Alkoholmentes, kellemes illatanyagot tartalmaz.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

lolkabolka

2022. március 7.

Ahogy bejön a kánikula, az én talpam elkezd izzadni, amit utálok. Ez az egyetlen spray ami bevált és használ. Kellemes illat, papucsba, szandálba is jó, bár arra figyelni kell, hogy ha nem rázod fel és közelről fújod akkor fehér réteget hagy! Nekem bevált!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 7.

Anetty

2022. március 7.

Nagyon erős az illata, csak nyitott ablaknál érdemes használni.
Hatását illetően nyáron a hőségben szerintem gyenge, de ősszel-télen megfelelő lehet.
Eredeti áron drágállom, mert viszonylag gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 7.

Nagyon erős az illata, csak nyitott ablaknál érdemes használni.
Eredeti áron drágállom, mert viszonylag gyorsan fogy.

6vilag

2022. január 9.

Én elhasználtam egy flakonnal a régi változat értékelései alapján, az itteni véleményeinek alapján választottam már ezt az újat. Reggel fújtam munkába indulás előtt a lábamra. Délutánra beleizzadtam a benti papucsomba, igaz van vagy 32 fok nálunk. Bár lehet, hogy az sem segített, hogy már a benti papucs kissé viseltes már.
Sajnos, a csoda nálam elmaradt, az izzadást nem gátolta. Nem is tudom mit mondjak róla. Jó, jó, de hogy ennyiért többet nem veszem meg, az szinte biztos. Összefoglalva, drága, gyorsan fogy és (nálam) nem váltotta be a reményeket, sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. január 9.