HappySkin

Ár:   1 490 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Happyskin.hu-n 1390 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: winnie, Módosítva: 2016. június 17.

Ár:   1 490 Ft
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Happyskin.hu, 1390 Ft

A termékben lévő parajdi só, mely Erdélyből származik, számtalan pozitív hatással bír. A piacon fellelhető sók közül a parajdi a világ egyik legjobb minőségű sója. 84 féle ásványi anyagot és őstengeri iszapot tartalmaz.

A sóban lévő ásványi anyagok (kalcium, magnézium, stb.) és nyomelemek be tudnak épülni bőrödbe. Gyulladáscsökkentő hatása miatt pedig segítségedre lehet a pattanásos, aknés bőrfelületek kezelésében, sőt csodás hatása a száraz, irritált, durván hámló bőrre is kiterjedhet.
Az öko kecsketej nyomelemei, ásványi sói és vitaminjai felerősítik ezt a hatást.

A termék mesterséges színezéktől, mesterséges illatanyagtól, parabénektől mentes. Nem tartalmaz tartósítószert.

Ár: 1390 Ft , Eladó: Happyskin.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:posta, PosataPonti átvétel
zsofiszalay

2019. április 15.

Esténként szoktam átmosni vele az arcom. Az ekcémás területeket nekem is nagyon jól helyre tette mint az előttem szólónak. Nagyon örülök, hogy rátaláltam a márka termékeire, mert az ekcémás bőröm nagyon sokat javult mióta ezeket használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 15.

izabellamarton

2019. február 4.

Egyik ismerősöm ajánlotta, hogy ezt használjam az ekcémás kézfejemen. Ott nagyon bevált! Kézkrémükkel együtt teljesen rendbe hozták a csúnya piros foltokat. Arcomon csak a piros napok előtt szoktam, azóta nem is jönnek ki a csúnya pattanások.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

kissenikor

2018. június 9.

A jo velemenyek.hatasara vettem meg a szappant a zsiros- kombinalt arcomra (neha pattikkal). Nem ajultam el. Alig habzik, neheze n lehet emiatt hasznalni. A so kicsapodik rajta es a papircsomagolast elaztatta, a furdoben is folyton izzad. Hatasa nem is tudom, atlagosnak mondanam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 9.

birdie

2018. május 27.

Mostanában tisztátalan a bőröm...és nem csak azokon a napokon. A jó vélemények miatt erre a szappanra esett a választásom. És úgy tűnik pár hét után kezd beválni. Kevesebb a pattanásom. Engem egyáltalán nem szárít, bár utána hidratálok. Habzik is, és nem durva....ugyanis csak a habjával mosok arcot, nem a szappannal, így nem karcol, ahogy írták többen előttem.
Egy dolog zavar, mintha jobban fénylene a bőröm mióta használom. Nem tudom, hogy ettől van-e, vagy csak a hirtelen jött melegtől, de korábban nem volt ilyen problémám...tavaly nyáron sem. Emiatt nem maximális pontot nem tudok adni. De nagyon kellemes kis csalódás ez a szappan, pedig már évekkel ezelőtt felhagytam az arcmosó szappanok használatával, mert csak rontottak a bőrömön. Ez idáig nem....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 27.

Anita1226

2017. július 4.

Arctisztításra vettem ezt a szappant, szerintem elég jól tisztít. Frissitő érzés tölt el a használata után. Azok a kis szemcsék egy picit zavaróak, mert felsértheti a bőrt. De a hatása kárpótol érte. A pattanásaimon sajnos nem javított, így elkezdtem zuhanyzáshoz használni a combomra.. olyan mint egy jó testradír :))))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 4.

Videkilany

2017. március 24.

Bő két éve kezdtem zuhanyzáshoz natúr és bio szappanokat kipróbálni, de eddig egyik sem nyerte el igazán a tetszésemet. A legtöbbjük után nagyon húzódott a bőröm, így 1-2 hét próbálkozás után mindig visszaálltam a boltira (klasszikus NIVEA). Mivel a bolti is szárít, és viszketek tőle, így nem adtam fel próbálkozást és úgy tűnik nagyon jól tettem. Ez a szappan a legjobb, amit valaha próbáltam, néhány nap után teljesen rendbe tette a bőrömet. Már a másodikat koptatom. Elismerem, hogy a sószemcsék kicsit durvák benne, és nem nagyon habzik, de ezt örömmel elfogadom, mert cserébe végre komfortosan érzem magam a bőrömben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 24.

kismano000

2017. február 1.

Nekem nagyon bevált az arcomra. Kicsit pattanásos volt a használata előtt, de azokat eltüntette és ha használom nem is jönnek elő. Nekem visszaadta a bőröm egyensúlyát, nagyon jó termék!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 1.

jirka

2017. január 10.
Elhagytam a használatát, borzalmas volt vele a kínszenvedés reggel-este, hogy valahogy felhabosítsam és kinyerje belőle az arctisztáshoz a kellő mennyiséget.

2016.10.18.
Végig nézve a hozzászólásokat sehol nem találtam arról infót, hogy hogyan lehet kivarázsolni ebből a szappanból a krémességet (ezzel használata óta küzdök)
A megoldás: hideg víz alatt kell átpörgetni néhányszor a kezedben, és olyan krémes, kemény habja lesz, amivel öröm átmasszírozni az arcot kb. 1 percig. Véletlenül jöttem rá, elment a melegvíz egy arcmosás során... Próbáljátok ki.

2016. szeptember 8.
2 hónapja használom reggel-este. Kamasz gyermekemnek vettem, de mikor sikerült az arcomat "csodaszerekkel" sebesedésig tönkre tenni, végső elkeseredésemben elővettem. Nagyon, nagyon, nagyon szkeptikus voltam! Az első alkalommal csípett, nyilván a sebek miatt, aztán ez soha nem jelentkezett többet. 1 hét alatt eltüntette a sebeket, és akkor rájöttem (ugyan 40 múltam), hogy a bőrápolás kulcsa a tisztítás. Meleg víz alatt néhányszor át kell pörgetni, hogy felhabosdjon, én kb. 1 percig masszírozom át vele az arcomat, majd öblítek és "tonizálok". Nem szárit, puha, kellemes tapintású lesz tőle a bőr. Nálam ez a szappan 2 hónapig bírja. Happyskines rajongásom e szappannal kezdődött.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 10.

2016.10.18.

2016. szeptember 8.

orsi1293

2016. december 3.

update:
2 hónapja használom, de pattanások terén még mindig nincs javulás. :/

2016. november 8.
Jaj de nem szeretném lehúzni, de a Müllerben az eladó lány megesküdött, hogy ez egy csodaszer és az évek óta életét megkeserítő pattanásokat eltüntette és teljesen rendbe hozta az arcát.
Most használom pont egy hónapja, nekem sajnos semmi változás a pattanások/pirosasság terén, azért reménykedem benne, hogy nemsokára nekem is hasznomra válik és felpontozhatom én is a terméket.
Az összetevőknek is örülök, kicsit nehéz felhabosítani, az első héten nem is sikerült, szerintem 3 hónapig elég napi 2 használattal, mert még legalább a fele megvan. Nekem kicsit csípi az arcom, gondolom a pattanások miatt, meg ha szájba/orrba belemegy érezni, hogy a sót tényleg nem spórolták ki belőle :)
Továbbra is várom a csodát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 3.

update:
2 hónapja használom, de pattanások terén még mindig nincs javulás. :/

2016. november 8.
Továbbra is várom a csodát.

lavender

2016. november 17.

Hát ha valamire azt tudom mondani, hogy csodaszer, ez a termék biztos az. Egy hete vettem a Müllerben, még hónapokkal ezelőtt ajánlotta ott nekem az eladólány, és az itteni vélemények alapján megvettem. Az árát nem sokalltam, mert sok natúrszappan végezte nálam eddig a kukában, és jóval drágábban is vannak efféle termékek. Nagyobbnak képzeltem, de mivel hideg víz alatt könnyen habzik, gazdaságosnak tűnik. Sajnos így közel a 30-hoz is pattanásokkal küszködök, amik az utóbbi időben stressz miatt eléggé megszaporodtak az arcomon. Már az első használat után enyhült a pirosság a gyulladt pattanások körül, a harmadik napra pedig teljesen kitisztult a bőrképem. Én 2-3 percig hagyom az arcomon, amíg el nem kezd csípni, és utána a Happyskin Díva krémjét kenem az arcomra (ami szintén szuper termék), így nem szárít. 10 pont, 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 17.

Emolliensek: Elaeis Guineensis Butter, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Olea Europaea (Olive) Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Litsea Cubeba Fruit Oil, Citral, Limonene

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!