HappySkin

Ár:   1 890 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   35 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Happyskin.hu-n 1890 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lillacstoth, Módosítva: 2016. június 17.

Ár:   1 890 Ft
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online: Happyskin.hu, 1890 Ft

A mangóvaj, sheavaj és méhviasz soha nem látott bársonyossággal ruházzák fel a bőröt.

A termék mesterséges színezéktől, mesterséges illatanyagtól, parabénektől mentes. Nem tartalmaz tartósítószert.

Ár: 1890 Ft , Eladó: Happyskin.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:posta, PosataPonti átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Csobanka

2017. március 23.

Még akciósan rendeltem, mert ki szerettem volna próbálni egy szilárd testápolót de drágállottam az eredeti árát. Amikor megkaptam, az első benyomásom az volt, hogy huhh de pici, kb 10x2 cm, viszont az illata fenomenális volt! Sajnos a mangós illat hamar elmúlt, rögtön érdemes felhasználni. Nekem egész testre bevált. Szívesen újra venném, ha nagyobb lenne. Egyébként kellemesebb használni mint egy sima testápolót vagy habkrémet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 23.

evikehadnagy

2016. december 14.

Muszáj testápolót használnom a hideg idő miatt. Mindig azt tapasztaltam, hogy hiába kenem minden nap, egyszerűen nem segít rajtam. Amióta natúr termékre váltottam, azóta egészen más a helyzet, mert ez a testvaj annyira jól hidratál, hogy nem is kell minden nap használnom, mert nem szárad ki a bőröm egyáltalán, Az érzékeny területeken sem okoz problémát, így nyugodtan használhatom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 14.

jirka

2016. július 21.

2016.07.16.
Fel kell, hogy pontozzam. Éjszakára lábra és sarokra, tökéletes.

2016. június 22.
Igen száraz bőröm van, gondoltam kipróbálom a testvajat. Nos, második alkalommal kettétört... De! Az első alkalommal éreztem, hogy ez így nem lesz jó. Majd leszakította a bőrömet mikor felkentem, és nem szívódott be a bőrbe, egész napra ragacsos maradtam. Természetesen elhasználom, lábra, sarokra... De nem veszem újra, számomra használhatatlan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 21.

2016.07.16.
Fel kell, hogy pontozzam. Éjszakára lábra és sarokra, tökéletes.

2016. június 22.

fennecfox

2016. március 4.

Régóta kia akartam próbálni, és nem csalódtam! Finom illata van, ami megmarad a bőrön, én leváltottam a testápolómat erre! Legközelebb kipróbálom a többit is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 4.

Antioxidánsok: Tocopherol