HappySkin

Ár:   1 490 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Happyskin.hu-n 1390 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lillacstoth, Módosítva: 2016. június 17.

Ár:   1 490 Ft
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Normál
Vedd meg online: Happyskin.hu, 1390 Ft

Simává és bársonyossá varázsolja bőröd. Az értékes és tápanyagokban gazdag olajok regenerálják, míg a kókuszreszelék hatékonyan, mégis finoman távolítja el az elhalt hámsejteket. A kakaópor pedig csodálatos illatélményt nyújthat.

A szappan alapja az öko kecsketej, mely proteinekben és A- és B- vitaminokban rendkívül gazdag, továbbá ásványi sókat és fontos nyomelemet tartalmaz.

A termék mesterséges színezéktől, mesterséges illatanyagtól, parabénektől mentes.

Ár: 1390 Ft , Eladó: Happyskin.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:posta, PosataPonti átvétel
zsofiszalay

2019. február 14.

Egyik kedvenc szappanom tőlük, az illata miatt a trópusokon érzem magam mikor használom! :D Hetente 2-3x fürödni szoktam vele mivel a kókuszreszelék enyhén leradírozza a bőröm és egyáltalán nem szárítja ki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 14.

markusgina

2016. szeptember 24.

Kézmosásra vettem, mert én is szeretem az édes illatokat, és eddig abszolút jók a tapasztalataim, szeretem, de mivel csak pár alkalommal használtam ezért a hosszantartó hatásról még nem tudok nyilatkozni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 24.

jolieangelina

2016. március 5.

csoki és kókuszimádó vagyok :))) imádom az illatát, és a hatása is remek

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 5.

csoki és kókuszimádó vagyok :))) imádom az illatát, és a hatása is remek

Hidratálók: Theobroma Cacao Fruit Powder