HappySkin

Ár:   1 490 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Happyskin.hu-n 1390 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: MissCat, Módosítva: 2016. június 17.

Ár:   1 490 Ft
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Happyskin.hu, 1390 Ft

Nem csak az illata vonzó, hanem bőrödre gyakorolt hatása is felülmúlhatatlan. Ebbe a különleges szappanba Tussah selymet is tettek. A selyemről köztudott, hogy a bőr nedvességét szabályozza, és rugalmasságának megőrzésében is szerepe van.
A hidegen sajtolt olajoknak köszönhetően a bőr erősebbé, feszesebbé, tonizáltabbá válhat. A benne lévő sok-sok öko kecsketej - mely Kleopátra nagy kedvence volt, s Hippokratész is esküdött rá – jótékony hatással van a száraz, érzékeny, és gyulladt bőrre. Mindezt a már fent említett levendulavirág és levendula illóolaj teszi tökéletessé.

A termék mesterséges színezéktől, mesterséges illatanyagtól, parabénektől mentes. Nem tartalmaz tartósítószert.

Ár: 1390 Ft , Eladó: Happyskin.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:posta, PosataPonti átvétel
izabellamarton

2019. március 6.

Oda vagyok a happyskines szappanokért, választáskor általában bajban szoktam lenni. Ha erre esik a választás akkor az illata miatt döntök így, egyszerűen imádom. Az egész fürdőszobába érezni lehet ezt a kellemes, enyhe levendula illatot. A bőrömet nem szárítja ki, sőt, jó puha lesz tőle!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 6.

hkohlbach

2018. június 15.

Abszolút kedvenc! Imádom a levendula illatot, úgyhogy miután a Hébé szappan bevált rögtön ki akartam próbálni ezt is. Nekem telitalálat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 15.

fbn.daniella

2016. december 17.

Megelőlegezem neki az 5 csillagot, mert nem csalódtam benne elsőre. Direkt hajmosásra vettem, nem testre, mert az SLS-től viszketek, és a növényi szappan jó alternatívának tűnt. Ecetes öblítéssel 10/10 would recommend. A hajam ugyanolyan puha, mint amennyire egy szilikonos sampon után tűnik annak, csak természetes módon. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 17.

deakreka

2016. november 12.

Nagyon jó kis szappan! Mindenki szereti használni a családban, nálunk illatra, kinézetre és hatékonyságra is nagyon bevált! :) Szívesen adom ajándékba is bármelyik ismerősömnek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 12.

tiszafanni

2016. október 13.

Szeretem ezt a szappant használni, mert nagyon kellemes az illata, és kézmosás után nem lesz száraz a bőröm, amióta ilyen szappanokat használok. Nekem ez a személyes kedvencem, és szívesen adom ajándékba is :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 13.

macika777

2016. június 26.

Nagyon szeretem a levendula illatát, emiatt választottam első alkalommal ezt a szappant. Már nagyon sok természetes, kecsketejes és mindenféle szappant próbáltam, de ez mindent vitt. Már inkább fürdéshez is ezt használom, mert annyira jó a bőrömnek és egyáltalán nem száraz! :) Örök kedvenc lesz :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 26.

Veress Nikoletta

2015. április 30.

Kedvenc szappanom! Imádom az illatát, kicsit radírozza is a bőrt, nem igényel krémezést utána a bőr.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 30.

Elen

2013. szeptember 4.

Abszolút kellemes illatú, bőrbarát, jól használható szappan, merem ajánlani. Pont azt adja, amit várok tőle, a bőrt nem szárítja, sőt, inkább ápolja. Maximálisan elégedett vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. szeptember 4.

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Elaeis Guineensis Butter, Arachis Hypogaea (Peanut) Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter
Illatanyagok: Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Linalool

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

További info az összetevőről a KM-blogon >>