HappySkin

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nekoSX, Módosítva: 2017. december 11.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

• Nyugtató hatású
  • Pattanásos bőr ápolására is alkalmazható
  • Csípések, sebek kellemetlen érzésének enyhítésére

mlleeliy

2018. június 13.

az állaga engem meglepett, hogy folyékony, mint egy arctonik, de már kezdem igazából megszokni. a bőrömet kellemesen hűsíti és nyugtatja, az illata aloe vera, célnak megfelel :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 13.

nekoSX

2017. december 11.

Kozmetikai alapanyag néven fut, bármit is jelentsen ez a kifejezés. Toner-nek szerettem volna használni, és úgy megörültem a szép összetevőknek, de:
kipirosodik, ég tőle az arcom. Először egy pakolás alá próbáltam ki, akkor olyan szinten elkezdett lüktetni-égni az arcom, hogy azonnal mindent le kellett mosni. Azóta óvatosan arctisztítás után törlöm át vele az arcom, de így is jön a pirosság. Elkeserítő, főleg azért mert akkor gyulladásra végképp nem alkalmas az esetemben.
Illata egyébként nagyon kellemes aloe vera, állaga folyékony, vízszerű, felvinni ezért nehézkes az irritálása miatt pedig nem tenném semmilyen krémbe sem. Megpróbálom elhasználgatni, hogy ne végezze a tele flakon a kukában (mire még nem tudom) a csillagot az illata miatt kapja. Úgy gondolom, egy nyugtató hatású készítménynek nem lenne szabad semmilyen szinten irritálnia.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 11.

Tartósítószerek: Sodium Benzoate, Potassium Sorbate