HappySkin

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bernadettu, Módosítva: 2019. december 15.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz, Normál

"Ennek a 97%-os biotartalmú sheahabnak ránézésre is olyan habos és puha a külleme, amibe szívesen burkolózik be az ember a hideg téli estéken, és tapintásra is érezheted mennyire tápláló. A hűvös időtől megedzett bőröd szomjúságát pillanatok alatt oltja, mennyei frissen sült, meleg süti illata pedig még hosszan érződik majd a bőrödön. Alapja a mélyen tápláló, regeneráló bio sheavaj, melyet a fitoszterolokban gazdag, bőrmegújulást segítő bio avokádóolaj és a bőrvédő, hidratáló bio jojobaolaj egészít ki, együtt pedig tökéletes bőrpuhító kombinációt alkotnak - a hosszantartóan bársonyos bőrért. "

bernadettu

2019. december 28.

Nekem is a Joy dobozból van meg, Müllerben még sosem láttam, úgy tudom csak bizonyos Rossmannokban elérhető, emiatt hogy kutatni kell vagy rendelni, csak kívánság listás marad, mert egyébként nagyon kellemes érzés használni és az illata is enyhe, nem irritáló, süteményre emlékeztet.
Hidratáló hatása nekem kevés, de az élmény amit nyújt, nagyon tetszik, a csillagot is csak azért vonom le mert már megvan számomra a no. 1 hidratáló krém és ahhoz képest minden csak másodlagos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 28.

dunaimano

2019. december 28.

Joy dobozban volt egy kis tégelyes kiszerelés belőle. Nem ismertem a márkát, és a habkrém formulát sem. Elsőre - mármint amennyit a kis kiszerelés engedett megtapasztalni - nagyon tetszetős, a habkrém kellemes, könnyen kenhető,
A sheavajtól kissé zsíros érzete van elkenve, de nem zavaró, jól táplálja a bőrt. Illata igazából nincs sok. Ezek alapján simán megvenném a nagy kiszerelést is, ár-érték arányban szerintem megéri. De egyelőre van még pár bontott testápoló otthon. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 28.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil