Harangvölgyi

Ár:   8900 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Harangvölgyi Institute Budapest, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Morci, az összetevőket feltöltötte: anszan, Módosítva: 2020. augusztus 27.

Lelőhely:   Harangvölgyi Institute Budapest, online
Kategória:   Fényvédők

• Magas cink és titánium-dioxid tartalma természetes úton óvja a bőrt a nap káros UVA és UVB sugaraitól, a kémiai fényvédőkkel szemben stabilan biztosít védelmet, mialatt nem öregíti a bőrt.
  • E-vitamin és bisabolol tartalma ápolja és táplálja a bőrt, így nappali krémként is funkcionál.
  • A tavaszi napsugarak káros hatása miatt már kora tavasszal ajánlott elkezdeni a termék rendszeres használatát.
  • Télen is kiválóan alkalmazható védőkrémként, hiszen a hideg széltől és száraz levegőtől hatásosan óvja a bőrt.
  • Nem tartalmaz parabént, paraffint, SLS-t, illatanyagokat, szilikont, mesterséges színezékeket, mesterséges tartósítószereket.

CsenkiGabriella

2019. szeptember 20.

Én nagyon örülök, hogy megvettem, állandó termékem lesz. Én imádom azt a fehér réteget amit az arcomon képez, mert nem feltűnő, de valahogy olyan egységessé varázsolja a bőröm, a ráncokat feltölti, sokkal üdébb lesz tőle, az alapozó is százszor jobban mutat rajta. A fényvédelme viszont balatonnál/tengerpartnál egész napra nekem nem elég (ha 1x vagy 2x kenem újra) én megégtem mellette, úgyhogy arra inkább kémiai fényvédőt használok 50 faktorosat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

HDorina

2018. december 23.

Termékmintaként próbáltam ki, a termékcsalád 4 tagjával együtt. Nem szívódik be teljesen, zsíros érzetet hagy maga után. Szörnyű rásminkelni. A zsíros, tág pórusú bőrömnek egyáltalán nem jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 23.

melindand

2017. február 22.

A szérum mellett a másik nagy kedvencem! Amióta használom még sosem pirosodott ki az arcom a napon, télen és nyáron is szuper! Síeléskor csak ezt használom, mert nap végére is hidratált marad a bőröm, tökéletesen megóvja a hideg szélben is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 22.

AnnaLopusny

2017. január 25.

Ezt a krémet használom az arcomra napozáshoz, meg ha szeles-hideg-száraz az idő. Ilyenkor nagyon szeretem, hogy megóvja a bőrömet. Pakolásként is felteszem a Harangvölgyi Serummal összekeverve, sokkal jobb utána a lestrapált bőröm.
Nekem ez is bejött a termékcsaládból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 25.

Nekem ez is bejött a termékcsaládból.

Leti01

2015. november 15.

Nyáron nappali krémként használom, városban tökéletes. Napozáshoz viszont érzékenybőrre inkább vízálló terméket ajánlanék.
Azt vettem észre, hogy arctisztítás után segít hamarabb rendbehozni a bőrömet a Serummal együtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

klimomelinda

2015. november 13.

Próbálok csak fizikai fényvédőket használni, így nem lepett meg annyira, hogy ez a krém is nehezebben szívódik be. Sajnos ez úgy tűnik, hogy adottság. Száraz bőröm nem fénylik tőle, de télen-nyáron elég. Kicsit drága, de sokáig elég, kevés kell belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 13.

boltkoros

2015. március 11.

Amikor felkenem elég zsíros krémnek tűnik és elhiteti velem, hogy sose fog beszívódni, de aztán hipp-hopp beszippantja a bőröm. Nekem kombinált a bőröm és mégsem fénylik át a smink alatt. Illata szerintem a többi termékükhöz képest borzalom 😛 Egy kicsit pedig zavar, hogy nem tudom, hogy hányas faktorszámú védelmet nyújt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 11.

anszan

2014. április 30.

Úgy látszik nincs szerencsém a fényvédőkkel, ez sem jött be. Ahogy Morci is írta, zsíros krémnek tűnik, de nekem felkenés után nem szippantja be a bőröm, csillog tőle rendesen, főleg a homlokom. Érdekes, hogy valamiért úgy gondoltam ez egy 30-as fényvédő, de rájöttem, hogy tulajdonképpen sehol nem írják a számát, csak hogy magas védelmet biztosít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 30.

Morci

2013. május 17.

Az első kipróbálás alkalmával nagyon morcos voltam, baromi nehéz, zsíros krémnek tűnt. Gondolatban meg is veregettem a vállam, hogy megint vettem valami használhatatlan kozmetikumot. Viszont nagyon meglepődtem, mert a bőröm pikk-pakk beszippantotta, és matt hatású lett. Sajnos ez a matt hatás nem tart ki egész nap, de azért nem is tocsogott zsírban a bőröm. A fényvédő hatása rendben van, a tűző napon kirándulás során még csak meg sem pirultam. Az illata ennek a krémnek sem tetszik...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Sodium Lactate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.