Harangvölgyi

Ár:   3600 Ft és 6500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   50 ml és 150 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Harangvölgyi Institute Budapest   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szlobodar, Módosítva: 2017. szeptember 23.

Ár:   3600 Ft és 6500 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 150 ml
Lelőhely:   Harangvölgyi Institute Budapest
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Különleges lemosó hab, mely magas hyaluronsav- és kollagéntartalmának köszönhetően hidratálja az arcbőrt, mialatt természetes összetevői gyengéden eltávolítják a koszt és a szennyeződéseket. Bőrrokon hatóanyagai megóvják a hidrolipid réteget, amely a bőr védelméért felelős, ezáltal kíméletes és professzionális arctisztítást tesz lehetővé. Könnyű habállaga segít előkészíteni a bőrt a további arcápolásra: fokozza a HV HydroCare Serum felszívódását.

A HV HydroCare Cleanser nem tartalmaz parabént, paraffint, SLS-t, szilikont, mesterséges színezékeket, mesterséges tartósítószereket.

• Használatával már az arclemosás fázisában elkezdődik a bőr hidratálása
  • Könnyű habállagú, előkészíti a bőrt a további arcápolásra
  • Alaposan, mégis kímélve a bőrt távolítja el a szennyeződéseket
  • Tisztítás közben nem sérti a bőr hidrolipid rétegét

HDorina

2018. december 23.

Termékmintaként próbáltam ki, a termékcsalád 4 tagjával együtt. Könnyen eltudtam távolítani a szennyeződéseket, nem maradt zsíros tapíntású a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 23.

AnnaLopusny

2017. január 25.

Nagyon szeretem, hogy még a sminket is lemossa, és hogy puha, feszes lesz tőle azonnal a bőröm.
Soha nem szárít, ami más lemosóknál gyakran előfordult velem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 25.

Soha nem szárít, ami más lemosóknál gyakran előfordult velem...

Vicamici

2016. december 25.

Könnyű állagú lemosó. Tetszik, hogy pompás pumpás, szívesen használok ilyesmit. Engem picit szárít, és az illatával én sem vagyok kibékülve. Azt nem mondanám, hogy büdös, de van benne valami furcsa mellékillat, ami számomra kellemetlen. A barátnőmnek meg épp az tetszik, úgyhogy érdemes megszaglászni valahol, mielőtt megveszed. Használat után jól fogadta a bőröm a többi krémet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 25.

BubuMaczko

2015. december 15.

A szalonban voltam kozmetikai kezelésen, ott vettem ezt az arcmosót és hozzá a szérumot.
Mindkettőről állították, hogy többek között illatanyagmentes. Én bajom, hogy nem néztem meg ott helyben az összetevőket, csak itthon, és persze ott a parfüm is köztük. Meg többféle alkohol, ami számomra nem fér bele egy arcmosóba. Nem hogy nem hidratál, hanem teljesen kiszárítja az amúgy kombinált bőröm. Először kicserepesedett, most hogy abbahagytam, túlkompenzál a bőröm, és tiszta pattanás.
A férjem használja azóta, hátha neki beválik, kevésbé érzékeny a bőre, és életében először szólt le egy kozmetikumot, mégpedig a szaga miatt.
Ha ehhez még azt is hozzáveszem, mennyibe került (plusz mennyi idő lesz, míg kiheveri a bőröm), eléggé felháborító ez egy ekkora névtől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 15.

Leti01

2015. november 15.

Először tesztert kaptam belőle, nem gondoltam volna, hogy soha többé nem tudok majd lemondani róla. Egy habzó másfajta lemosóval felváltva használom, annak függvényében, hogy mikor melyikhez van épp kedvem. A többi Harangvölgyi kozmetikummal együtt alkalmazom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

boltkoros

2015. március 11.

A szérum és a hidratáló megvásárlása után úgy gondoltam, hogy mivel egyik termék sem olcsó ezért ezt már nem veszem meg, de aztán megkaptam karácsonykor ajándékba és így utólag már nagyon örülök neki, mert nagyon szeretem 😊 Én két benedvesített vattakorongra teszek két pumpányit és azzal törlöm át az arcom. Kellemes, jól tisztít és jó az illata. Azt gondoltam, hogy nem fogok tökéletes tisztaságot elérni vele, de tévedtem. Nincs az az érzésem használat után, hogy agyonszáítja a bőröm. Tisztít és hidratál egyben. Szeretem 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 11.

Morci

2013. május 17.

Praktikus, pumpás kieszerelésű arclemosó. Én nem nevezném habnak, inkább krémnek. Az illata (szaga?) azért hagy némi kívánnivalót maga után. :-) Mivel kicsit szárítja a bőrömet napi kétszeri használat mellett, mostanában csak reggel használom. A nem vízálló sminket szépen leszedte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 17.

dezsocs

2013. április 2.

A smink lemosására a Bioderma Sensibio H2O-t használom, mert az könnyebben eltávolítja a spirált. Egyébként reggel és este Cleanserrel tisztítom az arcomat, a bőröm utána üde és nem feszül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 2.

szlobodar

2013. március 17.

Én kb. 2 hete rendeltem meg a webshopon keresztül melyet 4 nap alatt meg is kaptam. Azóta ezt használom, szerintem kiváló. Én használtam a Bioderma Sensibio H2O-t is. Ugyanolyan jól eltávolítja a sminket, sőt teltebbnek érzem a bőröm, már használatakor tényleg megkezdődik a bőr hidratálása. Kombinált bőrtípusom van, de nem érzem a habállagának köszönhetően, hogy szárítaná vagy egyéb irritációt tényleg nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 17.

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Collagen, Glycerin, Hyaluronic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Retinol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Retinol a I v