Hard Candy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, Módosítva: 2015. február 11.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös-gourmand

Fejjegyek: tea, rebarbara, rózsaszín bors
Szívjegyek: passiógyümölcs, jázmin, rózsa
Alapjegyek: pézsma, vanília, karamell, cédrus

Vancsi

2020. június 1.

Remek hatosugar remek tartósság. Fiataloknak ajánlom. Igényes, édes cukorka, minőségi illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 1.

Timi8

2016. szeptember 18.

Nos, megkaparintottam ebből a kèpen làtható nagy kiszerelèst ès èn szemèly szerint alvàshoz hasznàlom :) arra tökèletes, andalító, simàn elnyom. Jessica Simpson Fancy ès Pink Sugar vonal, de èlesebben èdes, viszont egyèrtelműen fekete teàs is. Karamellàs-teàs parfüm. Ahogy csípősebb-hűvösebb idő lesz, munkàhoz is tesztelem, remèlem, nem alszom be tőle :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 18.