Haus Laboratories

Ár:   $16   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   1,3 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: karaibrahimgil, Módosítva: 2019. október 28.

Ár:   $16
Kiszerelés:   1,3 g
Kategória:   Sminkek szájra

Krémes, félig matt, erősen pigmentált ajakkontúr-ceruza. Hat árnyalatban kapható.

• hosszantartó
  • vízálló
  • könnyű
  • nem maszatolódik
  • vegán

6 árnyalatban kapható

Emolliensek: Ethylhexyl Palmitate, Synthetic Wax, Stearyl Dimethicone, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate