Hawaiian Tropic

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: PindurPandur, Módosítva: 2012. január 9.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Trópusi növények, gyümölcsök természetes hatóanyagaiból nyert formula, amely gyorsan a bőrbe szívódva lágy, hidratált bőrfelületet eredményez. Biztonságos, hatékony UVA és UVB napszűrő, vízálló, hidratáló.

KataaBabaa

2013. április 2.

Nekem alapból fehérebb bőröm van, ami nagyon gyorsan és szépen barnul. Még életemben nem tudtam sehogy leégni, így kb mindegy hogy mit kenek vagy nem kenek a bőrömre. De azért szoktam használni ezt az olajat. Imádom az illatát, nagyon jól hidratálja a bőrömet, és szép ízléses fényt ad. Egy dologra viszont vigyázni kell, fehér, világos fürdőruhával együtt sose használjuk, mert akkor azt eldobhatjuk. Képtelenség kimosni! Nekem egy flakon 2 szezonra szokott elég lenni, én nem tapasztaltam olyat eddig mint az előttem szóló.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

agneza

2012. július 2.

Ebben az árkategóriában szerintem ez a legjobb termék. Az illatát is nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 2.

bambi023

2012. június 21.

ilyet használok egy hete 15ös faktorral, az illata nagyon jó, picit kókuszos, a hatása sem rossz, barnultam valamennyit, de a régi nivea olaj (még a nagy kínai áruházakban kapható:D:D) hatásosabb volt. egy csillagot levonok, mert valamiért a karomon tiszta piros kiütés lettem. nem feltétlenül a krém hibája, lehet a bőrömé...még használom és majd rájövök h mi okozza.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 21.

Dalma1111

2012. január 13.

Nagyon szeretem a Hawaiian termékeket. Az illatukat és a hatásukat is. Ez a terméke is nagyon jó, nem extragyorsan, de tényleg hamar beszívódik és kellemes utóérzete van. Akciósan nagyon barátságos az ára, de szerintem amúgy is megfizethető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Theobroma Cacao Fruit Powder