Hawaiiana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: minaya, Módosítva: 2016. április 5.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Szoláriumozás előtti 4x-es szuperbronzosító krém, semleges illatú

Első osztályú, minőségi Shea vaj, a megfelelő mennyiségű Tyrosine-nal, melyek segítenek előhozni a lélegzetelállítóan gazdag Hawaii-barna színt. Aloe Vera kivonatot tartalmaz a maximális bőrregenerációért, az egzotikus gyümölcs kivonatok pedig nagy mennyiségű vitaminnal és ásványi anyaggal növelik a bőr vitalitását. A négyszeres bronzosító hatás magas koncentrációjú bőrstimuláló növényi kivonatokkal érhető el.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia