Head & Shoulders

Ár:   900 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2016. október 3.

Kategória:   Samponok

Samoon mangó és citrus kivonattal mindennapi használatra

Jelizz

2020. augusztus 23.

Jo illata van, es bizserget kicsit, jol tisztit es 3 napot siman kibir . Nem vettem eszre nagy valtozast, nem kontroralja a zsirosodat, velremenyem szerint ugyan az mint a citrus fresh sampon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 23.

moenia

2017. május 27.

A párom ezt a verziót használja, én a töredezett hajra készültet. Mivel neki már másnap zsírosodik a haja, tökéletes választás, mert mind a korpa, mind a zsírosság ellen felveszi a harcot. Szép selymes, és illatos lesz tőle a haja. Nem cserélnénk le semmire, a fodrászunk is ezt ajánlotta. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.