Health & Beauty

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2019. április 4.

Kategória:   Testápolók

"Erőteljes és Holt-tengeri ásványokban gazdag testápoló krém, melyet a Holt-tengerből származó fekete iszappal egészítettek ki, valamint esszenciális ásványi anyagokat, gyógynövény kivonatokat és gyógynövényi olajokat, mint például: aloe vera, olívaolaj, shea vaj, argán olaj, homoktövis olaj, tea fa olaj kivonat, körömvirág, levendula olaj, kókusz olaj és B5 + E Pro-vitamint tartalmaz. A fekete iszapot magnéziummal, kalciummal, káliummal, nátriummal és vasal egészítették ki, ami rendkívül fontos az egészséges bőr fenntartásához. A holt tengeri iszap tulajdonságai közismerten bizonyítottak, hogy képesek enyhíteni az irritációt, szárazságot, érdességet, bőrpírt és a repedéseket. Rendszeres használatával az eredményeket gyorsan láthatja; feszes, puha és bársonyos bőrt. UV szűrőket is tartalmaz."